Webaroo برنامه‌ای برای مشاهده آفلاین اینترنت

۲۳ فروردین ۱۳۸۵

Webarooبسیاری از ما آرزو می‌کنیم که هزینه کمتری بابت اینترنت بپردازیم و روشی باشد تا بتوانیم بدون این که به اینترنت متصل شویم، صفحاتش را مشاهده کنیم و در میان آن به گشت و گذار بپردازیم. نرم‌افزار Webaroo توانسته است با استفاده از تکنیک‌هایی خاص تا حد زیادی این مشکل را پوشش دهد.
این نرم‌افزار رایگان امکان جست‌وجو در صفحات وب و وب‌سایت‌ها را روی کامپیوترهای قابل حمل، لپ‌تاپ‌ها و تلفن‌های همراه ممکن می‌کند. با دریافت و نصب این برنامه روی دستگاهتان، برنامه صفحات سایت‌هایی را که شما در برنامه فهرست کرده‌اید، دریافت کرده و روی حافظه دستگاهتان ذخیره می‌کند. شما می‌توانید عمق ذخیره‌سازی را مشخص کنید و فرضاً برنامه را طوری تنظیم کنید که سایت مورد نظر را تا عمق یک سطحی پیوندها در حافظه ذخیره کند. این برنامه با هر بار اتصال به اینترنت کار خود را انجام داده و صفحات فهرست‌شده را روی سیستم به روز می‌کند و در نتیجه پس از قطع ارتباط با اینترنت، کاربر می‌تواند در صفحات ذخیره شده پیمایش کرده و جست‌وجو نماید.


Webaroo با ویندوزهای ایکس پی، ۲۰۰۰ سرویس‌پک ۴ و دستگاه‌های موبایل هماهنگ است.

Webaroo Wrok Flow

در طراحی این نرم‌افزار که توسط شرکت Junglee ارائه شده است، بسیاری از توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و ریاضی‌دانان هند مشارکت کرده‌اند. Junglee از توافق با شرکت Acer برای نصب این نرم‌افزار روی لپ‌تاپ‌های این شرکت خبر داده است.

Be Sociable, Share!


دیدگاه‌های شما

 
 1. جالبه ولی فکر کنم نمونه های مشابه هم باشد.درست می گم؟

 2. صادق جم گفت:

  با اجازه به این مطلب آموزشیه باحال در لینکدونی وبلاگم لینکیدم.

 3. با سلام
  خبر خود را در سایت متعلق به خودتان بخوانید
  خبرگزاری وبلاگ نویسان
  irnablog.com

  • No bookmarks avaliable.