شما و ساکنان سرزمین لی‌لی‌پوت

۱۹ مهر ۱۳۸۷

Little Peopleهیچ‌وقت فکر نمی‌کنید که یک روز تبدیل بشوید به یک گالیور تمام عیار نه؟ اما اگر به طور اتفاقی از نمایشگاه آثار جناب «اسلینکاچو» Slinkachu دیدن کنید، حتماً همین حس بهتان دست می‌دهد. چرا که این هنرمند، متخصص ساخت آدمک‌هایی در اندازه‌های مینیاتوری است.
از ویژگی کارهای او این است که از محیط استفاده بهینه می‌کند. برای مثال شما می‌توانید آدمکی را در کارهای او ببینید که مانند شکارچی تفنگی را به یک سو نشانه رفته اما این کار وقتی جلوه بهتری پیدا می‌کند که او را جلوی یک زنبور مرده قرار می‌دهند. یک زنبور واقعی مرده که انگار با شلیک این آدمک مرده است [+].
مردم کوچولو یا Little People وبلاگی است از مجموعه کارهای اسلینکاچو و این هم یک وبلاگ دیگر از انعکاس کارهایش در رسانه‌ها و مصاحبه‌هایی که تا کنون انجام داده است. این هم لینک کتابش در آمازون برای آنهایی که قصد خرید دارند.

Be Sociable, Share!


دیدگاه‌های شما

 
 1. سينا پرهيزي گفت:

  مراسم صدمین سالگرد تولد دکتر مجتهدی گیلانی، ۲۴ مهر ماه ساعت ۵ عصر، تالار دانشکده ی فنی دانشگاه تهران. ورود برای علاقمندان آزاد است.

 2. بهاره گفت:

  سلام!
  خیلی جالب بود!!! آدم می‌ره تو فکر!

 3. آیدا گفت:

  جالب بود!
  من همیشه اینجا میام چون برام مثل یه کلاسITه (عجب جمله‌ای شد!)

 4. نازلی ل.م گفت:

  وااای! من عاشق آدم کوچولوهام! اون موقع‌ها که بچه بودم، همیشه دوس داشتم یه چند تایی از اینا داشته باشم و مث گالیور بگیرم تو دستم و هر جایی که دوس دارم ببرمشون. یاد اون کارتونه، دوره بچه‌گیم هم افتادم که شبکه ۲ پخش می‌کرد؛ بلفی و لی‌لی‌بیت. من عااشــــــــــق این کارتون بودم. حیف…

 5. تارا گفت:

  می‌تونی چند سایت یا وبلاگ مربوط به نقاشی معرفی کنی؟ مرسی

 6. مینا گفت:

  سلام خوبی تو که همه جا هستی. این همه مطلب از کجا آوردی؟ رشته‌ت چیه؟ می‌خوام با هم بیشتر آشنا شیم. اگه شد با من تماس بگیر.
  نیما: خب بیشتر از هشت ساله دارم مطلب می‌نویسم. باید هم زیاد باشه 🙂

 7. مینا گفت:

  امروز تو سایت دانشگاه نشستیم داریم همش نظر می‌دیم. خوش بگذره.

  • No bookmarks avaliable.