به سوی بروکسل شراع می‌کشیم

۲۴ اسفند ۱۳۸۷

یکی دو روزی می‌شه که دوباره سرما خوردم. خلاصه صدا بدجوری خش‌خش داره و امیدوارم برای دوشنبه که فیلمبرداری دارم، اوضاع بدتر از این نشه. این چند هفته‌ای که در پیشه کارها چند برابره چون می‌خوام اوایل آوریل یک هفته برم بلژیک. امیدوارم بتونم ویزای شینگن رو به موقع بگیرم. از دوستان، کسی بروکسل نیست؟ شاید بشه یه چند ساعتی قرار ملاقات گذاشت. برنامه بعدی هم اینه که موضع برگشت برم پاریس و از اونجا بیام لندن. حداقلش موزه لوور رو ببینم.
امروز قراره که توی میدون ترافلگار یه مراسمی برای نوروز برپا بشه. از قرار معلوم شهردار لندن هم میاد. سعی می‌کنم یه سری بزنم و سر و گوشی آب بدم. اگه چیز دندون‌گیری پیدا کردم براتون می‌نویسم. در ضمن اگه خیلی علاقمندین که مستقیماً و زنده میدون ترافلگار رو تماشا کنین یه کلیک تو سر این لینک بکوبید.
برای حسن ختام، یک بار دیگه آدرس فید عصیان، توییتر، فرندفید، توییت‌پیک خودم و آدرس سایت کلیک، توییتر، فرندفید و توییت‌پیک کلیک رو اینجا می‌ذارم تا بیشتر از این خفه نشم. اشتراک در همه این لینک‌ها رایگان و البته از اهم واجبات است.

Be Sociable, Share!


برچسب‌ها: , ,

دیدگاه‌های شما

 
 1. منا گفت:

  برای عید سری به ایران نمی‌زنید؟
  نیما: نه فعلاً موندگارم این طرف.

 2. نازلي ل.م گفت:

  ببین، یه لیوان آب ولرم، با عسل و آبلیمو میکس کن، بخور خب؟ صداهه ازخش خش میفته.

 3. عسل گفت:

  سلام:
  عید هم مثل قبل برنامه دارید؟
  نیما: بله برنامه داریم.

 4. پدرام گفت:

  انشاالله خوش بگذره بلژیک.
  آقای ابراهیم نبوی بروکسله برو پیشش تا ۲ ساعت بخندونتت…
  راستی توی این قسمت از کلیک که توی سایت هم هست خوش تیپ شدیا :دی
  به ما هم یه سری بزن

 5. nima sirus kabiri گفت:

  سلام نیما جان. تازه برنامه کلیک رو دیدم. به نظرم مجری فوق‌العاده‌ای هستی. بیان و لحنت و حتی ژستت موقع اجرا عالیه. من که از دیدنت کلی ذوق‌زده شدم. فقط خواستم بدونی که اولاً فراموشکار نیستم ثانیاً اگه منو قابل بدونی کلی بهت افتخار می‌کنم!
  نیما: ممنونم نیما جان. محبت داری به من. آقایی.

 6. papary گفت:

  عید رو پیشاپیش، پیش از پیش، پیشتر از پیش، پیچ در پیچ، قبل از پیچ، پیچیده‌تر از پیش، همراه با پیچ، سر پیچ نپیچ، پس و پیش، از راست به چپ بپیچ، از چپ به راست نپیچ، تبریک عرض، طول و ارتفاع آنرا حساب کنید!

 7. چرک نویس گفت:

  کاش بهار در شانه‌هایت بروید
  و در خنده‌هایت شکوفه زند…
  دلتان خوش، سالتان پر بار…
  نوروز مبارک

  • No bookmarks avaliable.