دریافت کتاب «بی‌شعوری»

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰

طرح «پیتزا کتاب» را یک طنزنویس به نام خودش ثبت کرده که از قضا و از بد روزگار رفیقمان هم هست. جریانش هم این است که کتاب «بیشعوری» اثر دکتر خاویر کرمنت رو ترجمه کرده و به رایگان روی اینترنت قرار داده. در عوضش هم خواسته اگر حالش رو بردید، بهای یک پیتزا رو براش واریز کنید. انصافاْ طرح خوبیه. هر چند من چند تا پیتزا از محمود خان فرجامی طلب دارم اما دریافت، خوانش و البته واریز بهای یک پیتزا پپرونی خانواده رو به شما توصیه می‌کنم. این تنها راهی هست که می‌شه از نویسنده‌های مقیم خارج و حومه حمایت کرد. پس اگر حالش رو برده‌اید، بر شما واجب عینی است که پولش رو هم بدهید تا طرف باز همین از این شکرها بخوره.

این توضیحات محمود است و لینک‌های دانلود. از آنجایی که من به هیچ بلاگر و سایت ایرانی و البته عوامل پشت صحنه اعتماد ندارم که سر‍پا بماند و سایتش به سرنوشت حسین درخشان دچار نشود، یه کپی‌اش رو هم توی هوست خودم نگه می‌دارم که آیندگان به بیراهه نروند.

پی‌نوشت: از قرار معلوم پیش‌بینی من زود تعبیر شد و سایت دبش محمود فرجامی به ملکوت اعلا پیوست. کتاب رو از روی هوست خودم دریافت کنید. روی گوگل داکس هم یه نسخه‌ش هست.

Be Sociable, Share!


Until recently, it was impossible to find anyone who would take the disease of assholism seriously. Author X. Crement, M.D. corrects this omission with this encyclopedic introduction to the problems of assholism. Written primarily to help recovering assholes become decent human beings once again, A**holes No More has become an underground bestseller. It has been used in police training schools, alcholic recovery programs, and much more.
This book translated to Persian by "Mahmoud Farjami".

دیدگاه‌های شما

 
 1. anonymous گفت:

  سلام
  من لینک دانلودی نمی‌بینم که 🙁

 2. nazli گفت:

  من هم کلیک کردم روی لینک اما رفت به یه جای عجیبی مه دانلود نمی‌شد کرد.

  • نیما گفت:

   از قرار معلوم سایت آقای فرجامی در دسترس نیست. به انتخای مطلب لینک جدید اضافه گردم برای دریافت.

  • No bookmarks avaliable.