سایتی برای آمار گوگل‌پلاس

۱۹ تیر ۱۳۹۰

حالا که چند روزی از راه‌اندازی گوگل‌پلاس می‌گذره، شاید دوست داشته باشید به یک سری آمار در این زمینه دسترسی داشته باشید.

سایت سوشیال استتیستیک، کلی اطلاعات و آمار از گوگل‌پلاس اراده می‌ده. اگه با شناسه گوگل خودتون در این سایت وارد بشید، به اطلاعات بیشتری هم دسترسی پیدا خواهید کرد. در ضمن اگه شناسه‌تون توی سایت نیست، می‌تونید آی‌دی خودتون رو هم به سایت اضافه کنید. فقط کافیه به نوار آدرس خودتون در گوگل‌پلاس مراجعه کنید و عدد موجود در نشانی رو کپی و در این سایت وارد کنید. برای مثال این عدد برایی شناسه من اینیه که در نشانی پایین برجسته شده:

https://plus.google.com/111909409764041329759

برای هر کسی یک صفحه ویژه هست که آمارش رو بر حسب تاریخ مرتب کردند و آمارتون رو می‌تونید از اونجا ببینید. البته این طور به نظر میاد که آمار با یک روز تأخیر در این سایت ثبت می‌شه. ایت سایت یک ویجت هم بهتون می‌ده که می‌تونید کنار سایتتون بذاریدش.

نکته جالب اینه که در حال حاضر مارک زوکربرگ، بنیانگذار فیس‌بوک رتبه اول دنبال‌کنندگان رو به خودش اختصاص داده و در رده بعد لری پیج یکی از مدیران گوگل هست (فکر کن آدم توی خونه خودش دوم باشه و رقیبش اول). یکی از دیگه آمارهای جالب اینه که مردان تا این لحظه ۸۷.۲٪ از اعضا رو تشکیل می‌دن و زنان ۱۱.۳٪ رو باقی هم جنسیتش رو مشخص نکردن.

و در انتها اگه علاقمندید از روی گوگل‌پلاس یا گوپس دنبالم کنید، این آدرس پروفایلمه.

Be Sociable, Share!


Google+ Statistics tracks the top 100 users on Google+. Just add yourself so we can start tracking your own Google+ statistics too. See how many people added you in their circles, your progression and where you rank in the list of popular Google+ users.
Google+ Statistics is made by Boris Veldhuijzen van Zanten, co-founder of Twitter Counter and is updated daily.

دیدگاه‌های شما

 
  1. delzadeh گفت:

    سلام. خیلی خوب بود. من دیشب در گوگل‌پلاس نوشتم که تعداد فالور (سیرکلیده بهتره؟!) آقای زوکربرگ خیلی زیاده (۷۷۷۰۸ دیشب). دوستان گفتن این پروفایل فیکه. درسته؟ من این فرد رو از سیرکل دکتر مجیدی پیدا کردم.
    یه سؤال هم موقعی که این کامنت رو می‌خواستم بذارم در مورد گوگل‌پلاس پیش اومد که اونجا مطرح کردم. می‌شه ببینین؟ پروفایل من در گوگل پلاس.

  2. delzadeh گفت:

    سلام دوباره. جواب سؤالمو در گوگل پلاس گرفتم.

    • No bookmarks avaliable.