زنگوله، قصه‌گوی آیفونی

۱۲ آبان ۱۳۹۰

این بار قصد دارم تا یه اپلیکیشن برای کودکان معرفی کنم. اپلیکیشن «زنگوله» یه اپ رایگانه که برای بچه‌ها ترانه، داستان و بازی تهیه می‌کنه. والدین می‌تونن این اپلیکیشن رو برای بچه‌هاشون اجرا کنن و با محتواش بچه‌ها رو سرگرم کنند.

زنگوله دسترسی شما رو به ترانه‌ها و داستان‌های صوتی مناسب برای کودکان فراهم می‌کنه. بشکل ظاهری ابن اپلیکیشن برای کودکان مناسبه تا راحت باهاش کار کنن. این طور که گروه تولیدی این اپ می‌گه، هر ماه داستان‌ها و شعرهای تازه‌ای به این مجموعه اضافه می‌شه. اپلیکیشن رایگانه و توش دو ترانه و دو داستان رایگان هم وجود داره. اما اگه بخواهید تعداد بیشتری محتوا داشته باشید، باید خریداری کنید. این اپ رو می‌تونید از اینجا دریافت کنید.

این اپ در واقع ادامه ایده تلفن زنگوله هست. در واقع شماره‌تلفنی در تهران و مشهد در نظر گرفته شده تا بشه بهش زنگ زد و اون ترانه و داستان پخش کنه. حالا همین ایده به صورت اپلیکیشن در اومده. سایت زنگوله هم برای کودکان مناسبه و داستان‌ها و ترانه‌ها و بازی‌های رایگان و سرگرم‌کننده‌ای توشه.

Be Sociable, Share!


"Zangoole" is a complete Persian application for kids. Using this free app you can purchase audio songs and stories from the largest collection of children's Persian audio store.
With this app you no longer need to worry about a bed time story. The stories and songs are interesting and morally sound while at the same time help in improving your child's Persian skills.

دیدگاه‌های شما

 
  1. مارال گفت:

    ممنون… چندی قبل ایمیل داده بودم که اگر سایتی درخور کودکان که فید هم داشته باشد سراغ دارید؟ من هر گاه از طریق گودر اخبار و وبلاگ‌ها رو مرور می‌کنم، پسرم می‌گه یکی از اینها هم برای من درست کن!!!!! هر چی می‌گردم تا سایت خوبی براش پیدا کنم، چیز مناسبی پیدا نمی‌کنم.

    • No bookmarks avaliable.