سایت رسمی فیلم دیکتاتور به زبان فارسی

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱

اگر فیلم بورات را دیده باشید احتمالاً ساشا بارون کوهن را هم می شناسید. بازیگر جنجالی هالیوود که با کارهای عجیب و غریب خودش همیشه خبرساز است. او در فیلم برونو در نقش یک خبرنگار همجنسگرا هم جنجالی ظاهر می‌شود و با گرفتن مصاحبه‌های متعدد با شخصیت‌های حقیقی از جمله یک عضو پیشین نیروهای القدس و سپس تغییر سؤالات خود در مصاحبه واقعی و گنجاندن آن در فیلم سر و صدای زیادی را به پا می‌کند.

اما فیلم تازه او دیکتاتور طعنه آشکاری به معمر قذافی است. او در ادامه جنجال‌هایش در مراسم اسکار سامسال با همان لباس نظامی ظاهر می‌شود که که در فیلم دیکتاتور بر تن کرده بود. او با این لباس روی فرش قرمز آمد و از ظرفی که ادعا می‌کرد در آن خاکستر کیم جونگ ایل دیکتاتور کره شمالی است، خاکستر را روی یکی از معروف‌ترین مجری‌های تلویزیونی می‌پاشد.

چند روز پیش در مراسم فرش قرمز فیلم دیکتاتور در لندن هم در جلوی دوربین‌ها به احمدی‌نژاد سلام می‌رساند و حالا اگر به سایت رسمی این فیلم مراجعه کنید، با یک سایت هفت‌زبانه روبه‌رو خواهید شد که یکی از زبان‌هایش فارسی است.

او در این فیلم دیکتاتوری به نام علاءالدین است که بر «جمهوری وادی» حکمرانی می‌کند. در این بخش از سایت همه منوها فارسی است و تریلر فیلم هم با زیرنویس فارسی نمایش داده می‌شود. بخش زندگینامه علاءالدین این گونه شروع می‌شود:

رهبر معظم علاءالدین هنگامی که تصمیم گرفت به دنیا بیاید، پیشکش بزرگی نصیب دنیا نمود. او هفتمین پسر رییس جمهور مادام‌العمر وادی، عمرعلاءالدین بود. مادر وی یک مهماندار «ایر فرانس» بود که در سال ۱۹۸۲، لحظاتی پس از تولد علاءالدین به دلیل کمبود اکسیژن جان سپرد. این واقعییت به این معناست که او هم اکنون ۳۰ سال دارد. کلیه عکس‌هایی که شما از دوران کودکی علاءالدین در اواسط دهه ۷۰ دیده‌اید، به خصوص آن عکس بینظیر وی در مراسم افتتاحیه “ساتردی نایت فیور”، کاملا ساختگی بوده و کار دست رسانه های صهیونیست غربی می‌باشند.

در منوی سمت چپ این سایت می‌توانید لینک‌هایی را ببینید که به سایت رسمی رئیس‌جمهوری‌ها و افرادی دیگر داده شده است. در این بین لینک به سایت رسمی رئیس‌جمهوری ایران خودنمایی می‌کند و البته این عکس را هم برای خالی نبودن عریضه ببینید..

در این سایت می‌توانید یکی از تریلرهای فیلم را ببینید که به زبان فارسی زیرنویس شده است:

 

و در انتها اگر دوست دارید در مسابقات جهانی وادیان (یک جور المپیک که در کشور وادی برگزار می‌شود) شرکت کنید، می توانید این اپلیکیشن را دریافت کنید.The Dictator movie official website is supporting seven languages. Farsi is one of them.

دیدگاه‌های شما

 
 1. امیر منصوری می‌گه:

  چیز جالب است. مدت‌هاست دارم از طریق توییتر دنبال می‌کنم :)

 2. مهیار می‌گه:

  خوشم اومد حتما می‌بینمش

 3. Salinger می‌گه:

  سریع هم فیلترش کردن.
  مرسی نیما خیلی جالب بود.

 4. سینا می‌گه:

  واژه مناسب برای ساشا بارون کوهن اعجوبه‌ست. اعجوبه‌ایه!

 5. ابراهیم می‌گه:

  نیما جان عجب معرفی خوبی!

  خداییش این کوهن شاهکاره!

 6. Mohsen می‌گه:

  متنفرم از این فیلم. چرا که داره به ما توهین می‌کنه

 7. ‌صادق می‌گه:

  این فیلم طعنه به معمر قذافی نیست. کاملا ضد مسلمانان است. اگر منصفانه پس از دیدن فیلم قضاوت کنیم، این فیلم یک فیلم تبعیض‌آمیز علیه مسلمانان است. ارزش هنری هم نداره.

نویسه‌گردان گوگل فعال است. (برای انگلیسی نوشتن، Ctrl+g را بفشارید)

  • No bookmarks avaliable.

آگهی لینکی فالو
اپلیکیشن آیفون | اپلیکیشن آیپد | اپلیکیشن فارسی | اپلیکیشن مجانی | اپلیکیشن ایرانی