آموزش زبان انگلیسی با ریکی جارویز (زیرنویس فارسی)

۷ شهریور ۱۳۹۱

ریکی جارویز بازیگر، نویسنده، کارگردان و کمدین بریتانیایی است که امسال هم برای سومین سال متوالی مجری مراسم جوایز گلدن گلوب بود. این مراسم را احتمالاً به خاطر دنبال کردن فیلم جدایی نادر از سیمین دیده‌اید.

او یک ویدئوی طنز را روی سایتش منتشر کرده با عنوان آموزش زبان انگلیسی با ریکی جارویز و از همه تقاضا کرده تا این ویدئو را ترجمه کرده و با زیرنویس روی یوتیوب منتشر کنند. لینک این ویدئوهای ترجمه شده در سایت این کمدین قرار می‌گیرد. این هم ویدئو با زیرنویس فارسی که روی یوتیوب قرار گرفته است.

هشدار: ممکن است در این ویدئو واژگان مناسبی به کار برده نشده باشد.

Be Sociable, Share!


The pilot episode of Learn English with Ricky Gervais, with special guest Karl Pilkington with subtitles in Persian (Farsi).
Ricky Gervais may be one of the most famous comedians on the planet. Through television, stand-up and film, Ricky has pretty much conquered the English speaking world.

دیدگاه‌های شما

 
 1. مانی گفت:

  فوق‌العاده!!!

 2. علی گفت:

  جناب اکبرپور توصیه می‌کنم یک نسخه گوگل کارنتس و با فید کامل از وبلاگتون تهیه کنید تا بتونیم بدون مزاحمت فیلترینگ به اینجا دسترسی داشته باشیم.

 3. میلد گفت:

  سلام داداش تازه با وبسایتتون آشنا شدم واقعا از اجرای خوبتون در کلیک فارسی ممنونم راستی یه برنامه هست به نام ultrasurf که با نسخه جدیدش به راحتی متوینم از فیلترینگ رد بشیم

  • No bookmarks avaliable.