طالع‌بینی به شیوه نشریات

در تیر ماه به شما چه خواهد گذشت؟
برای متولدین…
فروردین: سال جدید حکایت از این دارد که غیبت‌های طولانی مشکلاتی را در کار برایتان ایجاد کرده و نسبت به آن هشدار شنیده‌اید. آن دسته از متولدین این ماه که خواهان ایجاد یک وبلاگ هستند، انسان‌های بی‌مسؤولیتی هستند که اسمشان در لیست هودر ثبت نخواهد شد.
اردیبهشت: شما دارای روحی ضعیف هستید و از طبیعت متنفرید. هیچ گاه نمی‌توانید خواننده‌هایی بالای ۲۰ نفر داشته باشید. در این ماه شما دست به طلا بزنید سنگ می‌شود و وبلاگتان هک خواهد شد و هیچ گاه نمی‌توانید دوباره در آن چیزی بنویسید.
خرداد: ایمیل ناشناسی که در این ماه به دستتان می‌رسد، حاوی ویروسی خواهد بود که هاردتان را فرمت خواهد کرد. یکی از دوستانتان به عنوان سور پریز یک قورباغه را به شما هدیه خواهد داد و شما اگر مرد باشید هدیه را جلوی دوست دخترتان باز خواهید کرد و قورباغه بر روی دوست دخترتان خواهد پرید و اگر زن باشید، از وحشت سکته ناقص خواهید کرد.
تیر: دستتان برای خرج کردن می‌لرزد. به همی‌ن دلیل رمز اشتراک اینترنتتان دزدیده خواهد شد و شما نمی‌توانید دوباره آن را به دست بیاورید. روزگار اصلاً بر وفق مرادتان نخواهد بود و گرفتاری‌های شغلی موجب اخراجتان از کار خواهد شد. اما بعد از اخراج می‌توانید ساعت‌ها به مطالعه و نوشتن وبلاگتان بپردازید.
مرداد: عشق و محبتی که در نهادتان می‌جوشد جای خود را به تنفر خواهد داد. هر وقت که در آینه خود را ببینید بیش از پیش حالتان به هم خواهد خورد. به یک میهمانی دعوت می‌شوید اما آن جا به دلیل جر خوردن خشتکتان در هنگام رقص مورد استهزا قرار گرفته و به همین دلیل دوست دختر یا دوست پسرتان را از دست خواهید داد.
شهریور: شانس به شما روی آورده است. چون موهایتان روی گاز می‌سوزد و از دنگ و فنگ شانه کردن ر‌ها می‌شوید. در این ماه شما پس از مدت‌ها کسی را که با او چت می‌کردید می‌بینید اما حالتان از قیافه‌اش به هم خواهد خورد. حقوق این ماهتان صرف خرید لوله‌‌های جدید خواهد شد تا آنها را جایگزین لوله‌کشی خانه‌تان کنید که در این ماه کلاً خواهد ترکید.


مهر: اراده، نکته سنجی، شیک‌پوشی، مهربانی، وفاداری و صلح‌جویی صفاتی هستند که اصلاً در شما وجود ندارند. به آدم‌هایی مثل شما اصلاً نمی‌شود اعتماد کرد چون بسیار بدشانس هستید و تمام کار‌ها را خراب می‌کنید. چون دشمنی را به دیگران تعارف می‌کنید، لاجرم جز دشمنی چیزی دریافت نخواهید کرد.
آبان: یک بحران در انتظار شماست. رنگ زمینه و نوشته‌های وبلاگتان سیاه شده و به هیچ وجه عوض نمی‌شود. تلاش شما برای تعویض رنگ آنها منجر به سیاه شدن آرشیوتان خواهد شد. کسی آی دی شما را در وبلاگ عمومی لو خواهد داد.
آذر: در اثر پایداری در مقابله با مشکلات تعداد دیگری از مشکلات جدید سر راهتان قرار می‌گیرد. یک نفر در ایجاد مشکلات جدید در زندگیتان موثر است که احتمالاً از نزدیکان درجه اولتان است. آسمان دلتان در تمام طول ماه ابری می‌ماند.
دی: برای اولویت‌های زندگیتان حساب و کتابی باز نکنید چون در هر حال خواهید مرد. سعی کنید که از دوستانتان خداحافظی نمایید. زمینه وبلاگتان را سیاه رنگ کرده و از مرگی که در پیش روی شماست بنویسید. شما بسیار خوش شانس هستید که می‌توانید قبل از مرگتان آگاهانه درباره آن بنویسید.
بهمن: بهمن خونین جاویدان…….تا ابد بختتان آویزان
اسفند: در کارهایتان مشورت را فراموش نکنید. مسأله خودکشی یکی از مسائل مهم است که بدون مشورت موفقیت آمیز نخواهد بود. در این ماه خودکشی با گاز شهری بسیار خوش یمن و موفق خواهد بود. به شما توصیه می‌شود در روز پنجشنبه خودکشی نکنید چون شما را نجات خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید