دکترین وبلاگی نورهود

بخش سوم: چگونه خوانندگان وبلاگ خود را بالا ببریم؟
راه‌های متعدد و متنوعی برای بالا بردن آمار خوانندگانتان وجود دارد که زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:
۱- سیستم خود درگیری: این سیستم یکی از سیستم‌های ابتدایی و البته موثر برای جذب خواننده بیشتر است. نویسنده باید به تدریج وانمود کند که یک درگیری مهم تمامی زندگیش را تحت تاثیر قرار داده است و در کل از خود متنفر است. برای این منظور بهتر است از جملاتی که حاوی تنفر از خود هست به شدت استفاده کنید. جملاتی زیر توصیه می‌شود:
– حالم از خودم، از نوشته‌‌هام از همه به هم می‌خوره.
– من یک احمق به تمام معنی هستم.
– امروز هم ناگزیر هستم از نوشتن. چه اگر ننویسم زمان سو‌هان وجدانم خواهد شد. من گناهکارم.
۲- سیستم اتوبیوسکسوگرافی: این سیستم از موثرترین و کارآمد ترین روش‌هاست. به نویسندگانی که می‌خواهند تازه کار خود را شروع کنند، اکیداً این روش توصیه می‌شود. خصوصاً اگر بخواهند یک شروع طوفانی داشته باشند. در این روش اگر دختر هستید سعی کنید که تجربیات سکسی خود را با آب و تاب و جزئیات فراوان در وبلاگتان نقل کنید. سعی کنید نشان بدهید که اصلاً مایل به شناخته شدن نیستید اما به طور پنهانی با برخی از وبلاگ‌نویسان جنس مخالف چت صوتی کرده و سعی کنید که آنها را ترغیب نمایید تا بیشتر درباره شما کنجکاوی نمایند. آن‌ها را در وضعیتی قرار دهید که در خلال نوشته‌‌های خود لینکی به شما بدهند و در صورتی که از خود اطمینان دارید کاری کنید که لینکی دائمی به وبلاگتان حواله کنند. اگر هم مرد هستید نوشتن تجربیات سکسی شما می‌تواند مؤثر باشد البته نه به تأثیر گروه اول. اما تلاش کنید تا بصورت یک وبلاگ‌نویس بسیار متشخص و کارشناس که تنها هدفش رفع مشکلات جنسی خوانندگان است به شما بنگرند.
۳- سیستم فحاشی: این روش به نظر می‌رسد که علاقمندان بسیاری در بین آقایان وبلاگ‌نویس پیدا کند. این سیستم به صورت نهادینه شده در وجود آقایان نهفته هست و با سر دادن کلمات رکیک و توهین و تحقیر سایر وبلاگ‌نویسان بالاخص وبلاگ‌نویسان خانم می‌توانند به مقصود خود نائل شوند. فحاشی و هتاکی به وبلاگ‌نویسان مشهور توصیه می‌شود. این روش تا کنون توسط هیچ وبلاگنویس خانومی ارائه نگردیده و اولین وبلاگنویس مؤنث که به این کار اقدام کند دچار انفجار کانتر خواهد شد.
۴- سیستم من خیلی نازم: این روش مختص خانوماست. اولین قدم برای طی این طریق، جست‌وجو در سایت‌های مخصوص عکس‌های هنری و پیدا کردن عکسی از یک حوری بهشتی و قرار دادن آن در بالای وبلاگ است. تعریف کردن از قیافه خود به طور غیرمستقیم و استفاده از خاطرات روزمره درباره مزاحم شدن پسر‌ها بسیار مؤثر است. این روش برای آقایان وبلاگ‌نویس کاربردی نیست مگر این که قیافه‌ای در حد مالدینی، دیوید بکهام، براد پیت یا آنتونیو باندراس داشته باشند.
۵- سیستم سرمایه‌داری: دوستداران این روش باید خود را بسیار متمول نشان داده و یا به زبان خودمانی تریپ مایه‌داری بگذارند. با نوشتن خاطرات و نوشته‌‌هایی در زمینه اسکی، تنیس یا مدل ماشین و دوبلکس بودن خانه در شمال شهر می‌توانید به این مقصود نائل شوید.
۶- سیستم قربونت برم الهی: یکی از مناسب‌ترین و در عین حال کم‌هزینه‌ترین روش‌های جذب مخاطب است. رفت و آمدتان را به وبلاگ مشاهیر وبلاگستان زیاد کنید. سعی کنید حتماً در نظرخواهی آنان مطلب بنویسید. این نکته یادتان باشد که ابتدا تعریف و تمجید زیادی از نوشته‌‌های آن نویسنده داشته باشید و بطور ضمنی اشاره‌ای هم به وبلاگ خود نمایید تا مخاطبین را از آنجا به وبلاگ خود رهنمون شوید.
۷- سیستم خودکشی: این روش از روش‌های متعارف وبلاگ‌نویسان است. بار‌ها و بار‌ها مورد استفاده قرار گرفته و هنوز هم کاربرد دارد. به علت استقبال زیاد خوانندگان از این نوع وبلاگ‌نویسان همواره به کار می‌رود. در این حالت نویسنده باید به طور ناگهانی خداحافظی کند و جمعی را در خماری بگذارد. بهترین حالت این روش، بدترین آن است بدین معنی که وبلاگ خود را پاک کنید و یک صفحه غم‌انگیز با آهنگی محزون بجای آن بگذارید. نگران نباشید. می‌توانید پس از مدتی باز گشته و سخنان خود را با مخاطبین زیادتر از سر گیرید.
۸- سیستم هک: وبلاگ خودتان را هک کنید. در این حالت آرشیو خود را دستکاری نکنید. بلکه به جای تمپلت خود یک صفحه با مضمونی توهین‌آمیز به خود قرار دهید و از زبان یک هکر هر چه می‌خواهید به خود بد وبیراه بگویید. پس از مدتی باز گشته و همه چیز را به حالت اول برگردانید. در یادداشت آخر خود ضمن استفاده از الفاظی همچون کوردلان اینترنتی و تروریست‌های ادبی به هکر موهومی بد و بیراه گفته و خاطر نشان کنید که وبلاگتان را پس گرفته‌اید. با این کار می‌توانید سواد خود را هم به رخ بکشید و به آنتی‌هکر بودن شهره شوید.
روش‌های دیگری هم برای بالا بردن کانترتان موثر است که در این مقوله نمی‌گنجد. سلسله مقالات دکترین وبلاگی نورهود را دنبال کنید (اینم خودش یه روشیه دیگه).

دیدگاهتان را بنویسید