جوابیه

دیروز یه مطلبی نوشتم درباره وبلاگ محمد کامبد. عزیزی که این وبلاگ رو می‌نویسن گویا از گفته من رنجشی پیدا کردن و جواب زیر رو در نظرخواهی نوشتن:
سلام
خدمتون عرض کنم من خودم بارها اعلام کردم این قالب مال پرشین بلاگ هست و من کمی دست کاریش کردم همین.
ولی قبول ندارم قالب بوی تلخ قهوه یا این دوستی که ادعا کرده قالبش خیلی با حاله(با اون رنگ قرمز جیغش) جالب‌تره.
در هر صورت سلیقه‌ها متفاوته و اگر همه با حرف شما موافق بودن من نفر دوم نمی‌شدم.
بدرود
اما حالا که ایشون این جواب رو دادن بهتر می‌بینم که کمی بیشتر توضیح بدم.
دوست عزیز. همون طور که می‌دونین این مسابقه در بخش‌های مختلفی برگزار شده و یکی از این قسمت‌ها، زیباترین قالب وبلاگ بوده. من فکر می‌کنم هدف از این بخش، انتخاب بهترین طراحی قالب برای وبلاگ‌های فارسیه. همون طور که خودتون هم گفتین، قالبی که وبلاگ شما از اون استفاده می‌کنه یکی از قالب‌های آماده پرشین بلاگه که به نام فراسو و توسط وحیدرضا علی‌سلیمان نویسنده وبلاگ پیر مغان طراحی شده. شما ادعا کردید که در اون دستکاری کردید و خوشبختانه خودتون تأیید کردید که این دستکاری کم بوده. خب پس باید تأیید هم بکنید که افتخار دومین قالب زیبای فارسی متعلق به آقای وحیدرضا علی‌سلیمانه و مسلماً این انتخاب به خاطر دستکاری‌های شما نبوده و اگر وبلاگ شما به این مقام نائل اومده، پس وبلاگ‌های دیگه‌ای هم که از این قالب استفاده کردن، باید همین مقام شما رو داشته باشن. اما درباره قالب وبلاگ بوی تلخ قهوه بی‌انصافی می‌کنید. به نظر من و خیلی دوستان دیگه قالب زیبایی داره و مهم اینه که قالب آماده‌ای نیست و مخصوصاً طراحی شده. البته منظور طرح اشکالات مسابقه برترین وبلاگ‌های فارسی بوده و بس. نه با شما عنادی دارم و نه با نویسنده وبلاگ بوی تلخ قهوه دوستی‌ای.
در آخر امر دوست دارم نکته ای هم به دوستان برگزارکننده این مسابقه بگم. دوستان، بهتر نبود حداقل در بخش انتخاب زیباترین قالب‌ها، این شرط رو اضافه می‌کردید که نامزدهای این بخش باید دارای قالب اختصاصی باشند نه قالب آماده؟

دیدگاهتان را بنویسید