شمارش مثل بچه آدم

۱- اولش چند تا لینک معرفی کنیم که خیلی وقته خیرات نکردیم. یکی از سایت‌هایی که من الکی خیلی ازش خوشم اومد سایت اکباتان نیوزه. امیدوارم این یکی به سرنوشت سایت‌های دیگه اکباتانی دچار نشه. اونها بعد از چند وقتی زدن به دیوار اما این یکی پیداست که فرق داره. حداقل از رو بازی‌هایی که گذاشته و معلومه که همه این بازی‌های ساده فلاش رو خودشون طراحی کردن، معلوم می‌شه که این سایت رو جدی گرفتن. سایت بعدی هم یه سایت افغانیه. نکته بامزه‌ش معادل‌یابی‌هاش برای اصطلاحاتی از قبیل ایمیله. بهش میگن پست برقی. خیلی بامزه‌ست نه؟ اسم سایتش هست نوجوانان افغان. آها یه چیز دیگه. کم کم داره سر و کله تبلیغات به زبون فارسی بالای این Blogger هم پیدا میشه. این یکی تبلیغ کارت‌های تلفون با مارک تیلیفون هست که من بالای وبلاگ عمومی دستگیرش کردم. رو بنرش اگه کلیک کنید می‌بردتون به سایتش.
۲- خلاصه اولین احضار از سایت‌های اینترنتی به دادگاه صورت گرفت. فؤاد صادقی مسؤول سایت بازتاب با شکایت صدا و سیما به دادگاه احضار شد. سایت بازتاب که به نظر می‌رسه تحت حمایت محسن رضایی هست، به خاطر دو اتهام به دادگاه احضار شده که یکی از اونها به علت نقل مطلبی از سایت امروز صورت گرفته. خبر کامل رو می‌تونین این جا بخونین.
۳- این روزها درگیر طراحی جدیدی برای سایت گردون هستم. اونجور که قراره گردون بشه، هم کار رو برای من ساده می‌کنه و هم امکانات زیادی بهش اضافه می‌شه. فکر کنم بتونم تا تعطیلات نوروز اون رو بفرستم رو اینترنت.
۴- وبلاگ دوستانه عکس‌هایی رو از مراسم ۱۶ اسفند توی صفحه‌ش گذاشته. اگه علاقه‌مندین، بسم‌الله. توی وبلاگ فریاد بی صدا هم می‌تونین تعدادی از اونها رو بصورت فایل زیپ دریافت کنین. راستی خبر دارین که توی این مراسم بیشتر از یک میلیون تومن پول برای کمک جمع شد؟ از این جا بخونین و لیست کامل هدایا رو ببینین.
۵- امروز روزنامه همشهری توی ویژه‌نامه تهرانش مصاحبه‌ای رو با مسؤولان سایت پرشین بلاگ ترتیب داده که توش یه سری آمار جالب هست از تعداد وبلاگ‌ها و بازدیدهاش در دقیقه و این جور چیزها.
۶- کاف گفت: «می‌گم هیچ معلوم نیس که مرگ همیشه بد باشه، از کجا معلوم اونایی که خودکشی می‌کنن از کارشون لذت نمی‌برن؟»
تب -مجموعه واهمه‌‌های بی‌نام و نشان – غلامحسین ساعدی

دیدگاهتان را بنویسید