شمارش معکوس

۳- برنامه‌ای که دوستان واسه شانزدهم اسفند و کمک به کودکان بی‌سرپرست ریخته بودن برخلاف انتظار خیلی‌ها بسیار عالی برگزار شد. واقعاً دستشون درد نکنه. زحمت زیادی کشیدن واسه جور کردن این برنامه. محل مناسب و وسیع برای این گردهمایی، روز تعطیل و وبلاگ‌نویس‌های گرم و صمیمی باعث شده بود که همه چیز به خوبی پیش بره. ناهار رو هم تعدادی از وبلاگ‌نویس‌ها با بچه‌های شیرخوارگاه توی رستوران دیدنی‌ها خوردیم که خیلی عالی بود. ضمن این که مسؤولان رستوران هم چه از نظر تخفیف و چه از نظر کمک مالی که قرار شد فرداش به بچه‌ها بکنن سنگ تموم گذاشتن و اون همه آدم شلوغ رو تحمل کردن.
۲- برنامه بعدی که برای بعدازظهر ترتیب داده شده بود، برگزاری مراسم گرامی‌داشت روز جهانی زن (۸ مارس) بود که باز هم در همون محل قبلی یعنی فرهنگسرای شفق تشکیل شد. قسمت‌های جالب این مراسم هم پخش فیلم یک مادرانه تلخ اثر جواد امامی بود و البته تریبون آزاد که تقریبا تمامش درباره هماهنگی میان پخت قورمه‌سبزی و تماشای فیلم‌های پست مدرن بود (باور کنین راست می‌گم).
۱- موندم چی بگم؟ ما می‌شینیم اینجا کلی قالب طراحی میکنیم به امید این که وبلاگ‌ها از یکنواختی دربیان، اون وقت یه سری از دوستان کم لطفی می‌کنن و لوگوی قالب‌های فارسی گردون رو برمی‌دارن از اون کنار. بابا حالا این کار ما اگه فی سبیل الله هم باشه، لااقل بذارین این لوگو اون گوشه کنارا بمونه که چهار تا از خواننده‌هاتون هم از اون طریق با سایت ما آشنا بشن. شاید ما تشویق شدیم کارای بهتری هم انجام دادیم. چیزی که ازتون کم نمی‌شه؟ می‌شه؟
۰-نورهود حکیم: دو دره شدن خیلی چیز بدیه مخصوصاً اگه علنی باشه و از طرف کسی باشه که فکر می‌کنی خیلی باهاش دوستی! اشکال نداره. این هم روی تموم چیزای دیگه. کی به کیه؟ ما که عادت داریم!

دیدگاهتان را بنویسید