مرورگر خود را با Hotbar زیباتر کنید

Hotbar رو تا حالا میلیون‌ها نفر از سایتش دانلود کردن. حالا بذارین ببینیم این Hotbar اصلاً چیه؟
Hotbar یه برنامه کوچیکه که با دانلود و نصب اون روی کامپیوترتون، تغییرات زیادی رو روی مرورگر اینترنتی (Browser) خودتون مشاهده خواهید کرد. بذارین قبل از هر گونه توضیحی شما رو به سفری دعوت کنم که به‌صورت مصور همه توضیحات رو بهتون می‌ده. اینجا کلیک کنین و کمی صبر کنین تا این تور آغاز بشه.
خب، ملاحظه فرمودین؟ حالا بذارین من هم کمی درباره‌ش توضیح بدم. این بنده خداها نشستن و یه برنامه‌ای ساختن که شما با نصب اون، روی مرورگر و برنامه مدیریت ایمیل‌ها (Outlook) تغییراتی صورت می‌گیره. به این ترتیب که شما می‌تونین قسمت بالایی مرورگر رو که شامل دکمه‌ها و گزینه‌هایی هست، با گذاشتن تصاویر قابل دانلود زیباتر کرده و دکمه‌های مفیدی رو بهش اضافه کنین. یا مثلاً در Outlook، زمینه‌های تصویری زیبایی رو برای ایمیلی که قراره بفرستین قرار بدین. نمونه‌ای از تغییرات و تصاویر رو می‌تونین اینجا ببینین. به هر حال این برنامه از محبوبیت زیادی برخوردار شده و روز به روز به تعداد افرادی که دانلودش میکنن، اضافه می‌شه. در صورتی که این برنامه رو نصب کردین و نخواستین که ازش استفاده کنین، لازم نیست که uninstall بکنینش. کافیه که تیک مربوطه رو تو منوی view مرورگر بردارین. یه نکته بامزه اینه که اگه این برنامه uninstall بشه، یه سگ بامزه میاد و ازتون خواهش میکنه که علت uninstall کردن رو بنویسین و براش بفرستین. برنامه رو می‌تونین به طور مستقیم از این جا دانلود کنین.

4 دیدگاه دربارهٔ «مرورگر خود را با Hotbar زیباتر کنید;

 1. مطالب بروز شد:(۱۲/۴/۱۳۸۲):::::::::فرار ابراهیم نبوی به فرانسه——–۱روزبازداشت من———–سعید عسگر=۲+عشق و شعر یک باتوم دارم برقیه)

  پاسخ
 2. مطالب بروز شد:۱۶/۴/۱۳۸۲):::::::::فاش کردن نام نویسندگان وبلاگهای فاحشه و هستی::::::::::شعر قاضی مرتضوی::::شعر دانشجو:::بمن میگن پسر ارباب:::::دانشگاه ۱ هفته تعطیل هست:::::انصار جنایت میکند بوش حمایت میکند

  پاسخ
 3. چند وقت پیش تلویزیونی سامسونگ ۲۹ اینچ خریدیم که هنوز ۶ ماه نشده ۲ بار به تعمیرگاه رفت همین مسأله خرابی و عدم سرویس‌دهی سامسونگ من رو از خرید مانیتور LG خودم واقعاً خرسند کرد البته قبلاً هم از دوستانم در مورد سرویس بسیار منظم و مطلوب و از همه مهمتر کیفیت برتر ال – جی زیاد شنیدم و از ال – جی غیر از این نباید تصور داشت. با آرزوی موفقیت همه ماد ایرانی‌ها.
  نیما: محمد حسین جان. عزیز دل برادر. هر کسی که تبلیغات مادیران رو گذاشته که سایت مادیران نیست! شما یه تبلیغ ال جی توی تلویزیون ببینی، به جای پشتیبانی ال جی زنگ می‌زنی صدا و سیما؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید