پیتزا مخلوط

۱- خیلی از دوستان می‌پرسن از کتاب وبلاگستان، شهر شیشه‌ای که چی شد تکلیفش. وحید قاسمی، دوست عزیزی برای چاپ کتاب زحمت زیادی کشید، مطلبی رو در اختیارمون گذاشت درباره مشکلات پیش اومده توی پخش کتاب که کاملاً گویای اتفاقاتی هست که تو این مدت افتاده. اگه تا حالا نخوندینش، حتماً بخونین. امیدوارم که این مشکلات هر چه سریعتر رفع بشه.
۲- این پنجشنبه گذشته با چند تا از دوستان رفتیم کوه. شوشو که حالا مهمون خونه نیما شده، یه مکالمه فلسفی بین من و جین‌جین رو گذاشته اونجا. آخه به نظر شما همچین سخنانی در امور فلسفی که عموم از درکش عاجزن، جاش تو وبلاگه؟
۳- ادبیات مینی‌مالیستی یه جورایی با بعضی از وبلاگ‌ها عجین شده. بعضی‌ها تماما از تو وبلاگشون از سبکش پیروی میکنن، بعضی‌ها هم گه‌گاه گریزی می‌زنن بهش. کاپیتان هادوک که تو این زمینه پیش‌رو بوده کاملاً. اگه کاریکلماتور‌ها رو از سبک مینی‌مالیستی جدا کنیم، میشه گفت که هادوک از اولین می‌نی‌مالیست‌ها تو زبون فارسی بوده. حالا اگه از این سبک خوشتون میاد، میتونین وبلاگ می‌نی‌مالیده رو هم بخونین که انصافاً خوب می‌نویسه.
۴- آقا جان ما خلاصه نفهمیدیم. این پارس آنلاین بازم بلاگ‌اسپات رو فیلتر کرده، یا بلاگر هم مثل پرشین‌بلاگ، پارس‌آنلاین رو؟ آخه بازم با اکانت پارس‌آنلاین نمیشه وبلاگ‌های این مجموعه رو دید!
۵- راستی این وبلاگ فریاد رو دیدین؟ یه وبلاگ گروهی استانیه. بر و بچ گیلانی توش مینویسن. بخونیدش دیگه. (مردم از حس ناسیونالیستی!)
۶- هیچ می‌دونستین مطالعه لینکدونی عصیان از اهم واجباته؟ حالا یادم نیست. ولی فکر کنم واجب عینی بود.
۷- این رو هم هوار ساله می‌خوام بگم، یادم میره. خیلی‌ها این اسم مستعار زیر نوشته‌هام رو اشتباه تلفظ میکنن. یا این که فکر می‌کنن اسمم همینه. آقا این نورهود (Neverhood) یه بازی خوشگل بود که من عاشق شخصیت اولش هستم. یه شخصیت خمیری شکل بامزه. حالا اگه می‌خواین این موجود رو ببینین، می‌تونین این جا کلیک کنین. این قدر هم بهش نگین Noorhood، بگین Neverhood.

دیدگاهتان را بنویسید