چند تا چیز

۱- یک بار درباره وبلاگ‌هایی از نوع دولتی نوشته بودم و توی اون نوشته اشاره کرده بودم که وبلاگی رو از یکی از دولتمردای ایرونی پیدا کردم که فعلا در حال طراحیه. خب منظورم وبلاگ وب‌نوشت بود که آقای ابطحی توش می‌نویسه. آقای ابطحی نوشته که مدت‌هاست وبلاگ می‌خونه. به نظر من این می‌تونه خیلی خبر جالبی باشه. به هر حال دولتمردای ما اگه به این کار رو بیارن، قطعاً می‌تونن اخبار صحیح‌تری از افکار و عقاید ایرانی‌های داخل و خارج به دست بیارن. نوشتن درباره این وبلاگ در حال حاضر شاید کار درستی نباشه و بهتره که کمی صبر کنیم تا ببینیم که محتوای اون به چه سمتی می‌ره. اما این وبلاگ اگه یه نظرسنجی هفتگی داشته باشه، مسلماً می‌تونه مثمر به ثمرتر باشه برای آقای ابطحی. نظرسنجی‌هایی با عناوین «آیا شما در انتخابات شرکت می‌کنید»، «آیا با فیلترینگ در اینترنت موافقید» و… هم می‌تونه دریافت خوبی از نظرات مردم به ایشون بده و هم به علت اینکه وبلاگ آقای ابطحی قطعاً خوانندگان زیادی از بین همکاران و دولتمردای دیگه خواهد کرد، می‌تونه به نوعی تریبون نظران مردم باشه برای اعلام به این جنابان. راستی چرا این وبلاگ لینک ثابت به هر مطلب نداره؟
۲- از فردا (جمعه)، اولین جشنواره وب، وپ و نشریات الکترونیک در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شه. بلاگرهای ایرونی هم اونجا یک غرفه دارن. برای هماهنگی بیشتر درباره حضور در این غرفه، سه‌شنبه جلسه‌ای داشتیم با دوستان در کافه بلاگ که جزئیات بیشتر اون رو می‌تونین اینجا بخونین. از همه وبلاگ‌نویسایی که می‌تونن بیان، دعوت می‌کنیم که تشریف بیارن. تو این غرفه قراره که از دوستانی که مجلات الکترونیک می‌نویسن، دعوت شده برای پرسش و پاسخ. ضمن اینکه ارائه‌های مختلف و متنوعی هم درباره وبلاگ بصورت مقاله صورت می‌گیره.
۳- روز یکشنبه یک جلسه گفتگو داشتیم با دکتر یونس شکرخواه. جلسه خیلی جالبی بود که توش از همه چیز مخصوصا وبلاگ‌ها صحبت به میون اومد. جزئیات این گفتگو، به زودی منتشر می‌شه. درباره این جلسه هم یه چیزایی اینجا نوشته شده که اگه بخونین بد نیست. اگه هم نخونین خیلی بده، حتی از پیتزا هم بدتره.

دیدگاهتان را بنویسید