لینک و لونک

۱- خب خسته نباشن همه اونهایی که این روزها و شب‌ها رو به زلزله‌زده‌ها کمک کردن و می‌کنن. الان به نظر من هم وقتشه که کم‌کم بریم ملاقات اونهایی که تو بیمارستان هستن. اگه بشه یه برنامه‌ریزی دسته‌جمعی کرد برای این کار خوب می‌شه.
۲- سال نوی میلادی مبارک! این فاجعه بم این قدر همه رو اذیت کرد که دیگه دل و دماغی نمی‌مونه واسه تبریک گفتن. به هر حال آرزوی موفقیت و از این جور قضایا واسه مسیحی‌های عزیز و اونهایی که الان خارج از کشورن و تعطیلاتشونه.
۳- یکی از این مسائل اساسی که دوست داشتم هفته گذشته درباره‌ش بنویسم این جریان ممنوعیت حجاب بود توی فرانسه. من هر جور فکر کردم، به نظرم رسید که خیلی خنده‌داره که یه کشور که مثلاً دموکراسی یکی از اقلام صادراتیشه، بخواد همچین قانونی تصویب بکنه. بعدش یه خورده بیشتر فکر کردم و دیدم که خیلی خنده‌دارتره که یه کشور مثل ایران که حجاب رو اجباری کرده، بخواد به خاطر نقض حقوق بشر به تصویب همچین قانونی تو فرانسه اعتراض کنه و تظاهرات و تحصن و میتینگ راه بندازه. بارالها به تمامی دولتمردان دنیا عقل وافر عطا بفرما!
۴-مرحله اول مسابقه وبلاگ‌ها (یا هر چی که اسمشو بذاریم)، با خوبی و خوشی (؟) به پایان رسید. وبلاگ سرگردون هم توی سه بخش جزو پنج وبلاگ منتخب شد. البته به یاری دوستان. بگذریم از تقلب‌هایی که ما دیدیم و باعث شد پنجشنبه قبل تا ساعت هشت و نیم شب توی دبیرخونه مسابقه سرکنیم و عاقبت ساعت ده و نیم شب به عروسی این دوست عزیزمون (که اتفاقا رانندگیش بسیار عالیه!) برسیم. اون هم بدون کت و شلوار (چون هیچ خشکشویی ساعت نه و نیم شب باز نیست که کت و شلوارتو بده). به هر حال رأی به سرگردون در مرحله نهایی این مسابقه دستتون رو می‌بوسه. اجرتون با بلاگر.
۵- بهترین لینک، بلاگیست که از حادثه عشق تر است! اینها رو بخونین. ماراساد، مارمالاد، بابونه و دست آخر لینکدونی سرگردون که به نظر خودم خیلی باحاله…

دیدگاهتان را بنویسید