چیزه

۱- یکی این که من موندم چرا بعضی‌ها اینقدر پول دارن که نمی‌دونن باهاش چی‌کار کنن؟ طرف لخت شده دیدم یه طرفش رو همچین خالکوبی کرده مثه لباس. از روی بازوهاش تا روی شونه‌هاش و از اون جا تا نصف قفسه سینه‌ش خالکوبی یا به قول خودش تتو بود. یه چیزی شبیه یه نیم تنه زرهی بود طرحش. توی تایلند کوبیده بودش. به پول این جا نزدیک ۵ میلیون تومن بالاش داده بود.
۲- دومی‌ش هم این که یه دستگاهی دیدم دست یکی دیگه که اندازه موبایل بود. از این دستگاه‌ها که شبیه باتوم‌های برقی هستن. یه دکمه داشت روش که وقتی فشارش می دادی، بین دو تا میله یه برق با فشار بالا جرقه می‌زد. اگه به یه جایی‌ت می خورد، همچین شوک بهت می داد که چند دقیقه گیج و منگ بودی. وسیله جالبی بود برای دفاع. اما حیف که اگه دست نااهلش باشه به جای دفاع می‌شه وسیله حمله و بی‌جنبه‌بازی‌های دعوا و اینا. به نظرم باید غیرمجاز باشه حملش اما چرا دست بضی‌هاست نمی‌دونم!
۳- تعریف این فیلم اسکندر یا به قولی Alexander که درباره زندگی اسکندر مقدونی ساخته شده و در حال حاضر تبلیغاتش توی ماهواره داره پخش می‌شه و در بعضی از کشورها روی پرده‌ست رو اخیرا چند جایی شنیدم. از بازیگرهای معروفش آنتونی هاپکیز و آنجلیا جولی رو می‌شه نام برد. من که فیلم رو ندیدم اما یکی از دوستام که توی تورنتو دیده، کلی حرص خورده. از قرار معلوم توش بدجوری درباره ایرونی‌ها بد گفتن و از اون‌ها چهره بدی ساختن. حالا فیلم رو که دیدم بیشتر درباره‌ش می‌نویسم. البته چیز عجیبی نیست. وقتی تموم دنیا به‌جز بورکینافاسو و اوگاندا باهات بد باشن، نتیجه‌ش هم می‌شه این که فیلم‌های این مدلی درباره‌ت بسازن. حیف که صنعت فیلم این کشورهای دوست زیاد پیشرفته نیست، اگه نه چه فیلم‌های خوب خوبی ساخته می‌شد برامون.
۴- این بمب گوگلی‌مونم که ترکید به مبارکی میمنت. حالا ببینیم صدای انفجارش به جز رسانه‌های داخلی به خارجی‌هاشم می‌رسه یا نه؟ فعلا به افتخار خودمون هیبیب… هورا!

دیدگاهتان را بنویسید