رفتن به نوشته‌ها

ستاد

۱- ستاد بسیار فعال شده. تعداد زیادی از مردم همیشه میان و بهمون سر می‌زنن. کنار تمام دری وری‌هایی که می‌شنویم و روز به روز از تعدادشون کم می‌شه، بعضی چیزا خوب بهمون انرژی می‌ده. وقتی می‌بینی که مردم برات شیرینی میارن و ازت تشکر می‌کنن آدم خستگی از تنش می‌ره بیرون. بچه‌های ستاد هم شدیداً فعالیت می‌کنن. این روزها یه عده‌شون به ارومیه سفر کردن و بلافاصله رفتن مشهد. باران کوثری هم همون اول به پگاه اضافه شد. هر دوتاشون انصافاً خستگی‌ناپذیرن. برام جالبه که روز به روز از تعداد کسایی که فکر می‌کردن تحریم راه مناسب مبارزه هست کاسته می‌شه. علی یک نمونه از اونهاست که دلایلش رو کاملاً توضیح داده و البته فحش‌هاش رو هم خورده.
۲- خب فیلم تبلیغاتی دوم معین هم توی دو نوبت پخش شد. نوبت اول رو که حسابی سانسور کرده بودن اما تکرارش باز بهتر از اولی بود. گرچه بیست دقیقه از نیم ساعت این فیلم به پرسش و پاسخ اختصاص داشت و بقیه‌اش سخنرانی محمدرضا خاتمی و الهه کولایی، اما اون بیست دقیقه چلونده شده ۱۲ ساعت پرسش و پاسخ مداوم در طول دو روز بود که مسلماً تمام اون چیزی نبود که پخش شد. ما سؤالای زیادی پرسیدیم که خب توی بیست دقیقه جا نمی‌شد. (نسخه کامل و بدون سانسور فیلم)
۳- همایش امروز اصلاح‌طلبان پیشرو که در استادیوم دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار شد با وجود هوای گرم کشنده، بسیار شلوغ برگزار شد. ظرفیت ۲۰ هزار نفری ورزشگاه تقریباً پر شده بود. ابراهیم یزدی، محسن آرمین، سعید حجاریان و محسن کدیور از سخنرانان اصلی این همایش بودن که اخبار مفصلش رو از طریق سایت می‌تونین بخونین. تعداد زیادی از دوستان هم اونجا بودن. نکته جالب توجه حضور حسین درخشان توی همایش بود. جالبه که حدر اینجاست.

منتشر شده در وبلاگ