پرواز را به خاطر بسپار

Censorship By Elizabeth Granton - سانسور اثر الیزابت گرَنتُن
بعضی وقت‌ها می‌شه توی سایت‌هایی با زبون‌هایی که نمی‌دونیم و خطی که نمی‌فهمیم هم چیزهای جالبی پیدا کرد که بدردمون بخوره. نمونه‌ش سایت CProxy هست. توی این سایت یه برنامه فیلترشکن قوی هست. برنامه مورد نظر رو از اینجا مستقیماً دانلود کنین. نصبش کنین. و نهایتاً اجراش کنین. یه صفحه وا می‌شه که توش به زیون چِکی یه چیزایی نوشته شده. کاری به هیچ چیز نداشته باشین. OK رو که پایین این صفحه هست بزنین. یه آیکون مربع آبی رنگ با یه C سفید رنگ می‌ره تو نوار تسک بارتون کنار ساعت ویندوزتون جا خوش می‌کنه. تموم شد. از این به بعد هر سایتی رو که دوست دارین توی نوار آدرس بروزرتون تایپ کنین و به جون من دعا کنین. نکته دیگه اینکه این برنامه کیفیت عکس صفحاتی رو که می‌بینین به طور خودکار کم می‌کنه تا صفحات سریع‌تر دیده بشن.
پ.ن:
– ضمن عرض ارادت خدمت تمامی دوستانی که تو نظرخواهی بنده‌نوازی کردن(!) و من رو مورد مرحمت خودشون قرار دادند، یه توضیحی رو اضافه می‌کنم که این لینک مثل تموم لینک‌های دیگه دست به دست و مسنجر به مسنجر به دستم رسید و من هم یه توضیحی نوشتم و معرفی‌ش کردم، هیچ هم کشف خودم نبود. خودم هم چند وقته دارم ازش استفاده می‌کنم. ضمن این که بد نیست اگه فحش می‌دین، بی‌نام و نشون نباشه که همچین به دل آدم بشینه. آدمی که تو تاریکی فحش می‌ده همچین انگار یه جای کارش می‌لنگه.
محسن خان توی نظرخواهی به یه نکته خوبی اشاره کرد و اون هم امکان تنظیم این برنامه روی زبون انگلیسیه که من ندیده بودمش. ممنون.
– این هم نتیجه جست‌وجو درباره CProxy توی وبلاگ‌های دیگه.

1 دیدگاه دربارهٔ «پرواز را به خاطر بسپار;

دیدگاهتان را بنویسید