گردش در سیاتل یا سانفرانسیسکو

Windows Live Localمی‌خواهید رانندگی کنید یا قدم بزنید؟ سیاتل یا سانفرانسیسکو را برای این کار می‌پسندید؟ لازم نیست بلیت بخرید. از همین جا یعنی پشت کامپیوتر می‌توانید در خیابان‌های این دو شهر رانندگی کنید یا قدم بزنید.
مایکروسافت در نسخه بتای ابزار نقشه خود می‌تواند عکس‌هایی را از سه طرف خیابان به شما نشان بدهد. با استفاده از این امکان می‌توان به آرزوی مذکور جامه عمل پوشاند. شما می‌توانید نوع اتوموبیل خود را انتخاب کنید یا به دلخواه خود پیاده راه بروید.
برای استفاده از این سرگرمی آنلاین، کافی است به Windows Live Local بروید که از تکنولوژی Virtual Earth استفاده می‌کند. صفحه دو بخش دارد. در قسمت پایین صفحه نقشه شهر از بالا قابل مشاهده است و در قسمت بالایی صفحه شما درون اتوموبیل خود نشسته‌اید و منظره رو به رو را می‌بینید. با استفاده از کلید‌های مکان‌نما Arrow Key صفحه‌کلید خود می‌توانید در خیابان‌ها حرکت کنید و با حرکت شما بالطبع منظره رو به رویتان هم تغییر می‌کند. یکی دیگر از امکانات این است که شما می‌توانید با درج نام خیابان یا سرویس مورد نیاز خود (مثلاً Hosting) مستقیماً خود را به همان خیابان یا سرویس‌دهنده منتقل کنید.
سرگرمی‌جالبی است. امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید