نوروزانه ۱

Lahijanاز وقتی که اومدم توی آدرس جدید، کمتر شد که روزنوشت هم داشته باشم. حالا که عیده و اتفاقات روزمره هم بیشتر می‌افته، از این جور نوشته‌ها بیشتر می‌شه این جا پیدا کرد. مخصوصاً که سرعت این کافی‌نتی که توش هستم خوبه. خب جریان از این قراره که من بیست و هفتم اسفند اومدم لاهیجان. هوا متغیر، گاهی آفتابی، گاهی ابری و گاهی هم نیمه‌ابری و کلاً غیرقابل پیش‌بینی. عرض کنم که گزارش سفر فعلاً در حد لاهیجان‌گردی بوده و البته یه مقدار چرخیدن توی رشت و این‌ها. دیشب هم توی هوای مه‌آلود گشت و گذار در بازار ماسوله به همراه هومن سیدی، آزاده صمدی و حمید پورسیف. این تا این جا. خوشبختانه گوشی جدیدم یه Sony Ercsson W800i محترمی هست و دوربین ۲ مگاپیکسلی باحالی داره که وادارم می‌کنه زرت و زورت عکس بندازم از در و دیوار. اصلاً به خاطر همین دوربین هم بوده که فتوبلاگم رو راه انداختم. حالا پنجم که برگردم تهران عکس‌هاش رو دونه به دونه می‌ذارم اون جا. ششم هم یه سفر یه هفته‌ای دارم به استانبول. اگه بشه که از اون جا هم عکس‌های خوبی بگیرم باز هم منتقل می‌شن به فتوبلاگ. خلاصه این که آسوده بخوابید که ما هم خوابیم.
از همه این‌ها که بگذریم، جشنواره زیر گنبد کبود و مراسم نوروزی ایرانیان در تورنتو رو که از اخبار دنبال می‌کردم، به نظرم حرکت جالب توجهی اومد. خیلی بهتر از این کنسرت‌های هر ساله که در جاهای مختلف برای ایرونی‌ها برگزار می‌شه. جداً دوست داشتم که اون جا بودم.

3 دیدگاه دربارهٔ «نوروزانه ۱;

  1. سلام نیما جان. عیدم بارک. خونه ن و هم مبارک باشه دیگه وقتش بود دات کام بشی..انشالله باز هم قسمت باشه و همدیگه رو ببینیم…من هم دوباره توی آدرس جدیدی دارم می نویسم…

    پاسخ
  2. خسته نباشید نیما خان. امیدوارم چند تا ترک تو همون استانبول یقه تون رو بچسبند و ازتون بپرسند وبلاگ یعنی چی؟ راستی منو که یادته؟ همون قد بلنده که تو جشنواره وب و وپ تا صبح موندیم تا غرفه وبلاگ نویسان رو راه بندازیم. حسین نیازی. گفتم سال جدید بیام اینوری هم عرض ارادتی بکنم. و بگم وبلاگ زیبایی داری با مطالب خواندنی!!!! نه غلط کردم. نزن داداش چرا میزنی؟! فکرشو بکن از لهجه ی گیلکی میری تو ترکا و خلاصه برگردی چه آبگوشتی شدی با این لهجه ها. فکر کنم عکسات هم عجیب و غریب از آب در بیان!!!

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید