Google Related Links

Googleبعد از این که گوگل در ماه قبل سرویس جدید خود را با عنوان پیوندهای مرتبط یا Related Links برای تست منتشر کرد، هم اکنون این سرویس به طور رسمی ارائه شده و قابل استفاده است. این سرویس که با استفاده از موتور جست‌وجوی گوگل فعال شده است، به شما اجازه می‌دهد تا برای مطالب خود، لینک‌های مرتبط را به محتوای مطلب را بر اساس جست‌وجو یا خبر به خوانندگان خود پیشنهاد دهید. برای این کار کافی است تا کد زیر را در هر نقطه دلخواه درج کنید تا نتیجه به صورتی که در زیر می‌بینید ظاهر شود:

<script type="text/javascript" language="JavaScript">
<!–
    google_rc = new Object();
    google_rc[‘width’] = 468;
    google_rc[‘height’] = 60;
    google_rc[‘modules’] = [‘news’,’searches’,’pages’];
    google_rc[‘color_line’] = ‘336699’;
    google_rc[‘color_link’] = ‘0000ee’;
    google_rc[‘color_bg’] = ‘ffffff’;
    google_rc[‘color_text’] = ‘000000’;
    google_rc[‘color_source’] = ‘6f6f6f’;
    google_rc[‘color_header’] = ‘c6ddf4’;
    google_rc[‘color_footer’] = ‘eeeeee’;
//–>
</script>
<script type="text/javascript" language="JavaScript" src ="http://www.googlesyndication.com/relcontent/show_rc.js"> </script>


Related Links
هنوز پارامترهای مختلف این ابزار هک نشده‌اند و شما تنها می‌توانید رنگ باکس، نوشته، لینک را تغییر دهید. به عبارت دیگر تغییر فونت‌ها و افزودن رنگ و لعاب بیشتر و هماهنگ‌تر با سایتی که دارید، نامکشوف است.

2 دیدگاه دربارهٔ «Google Related Links;

  1. من امتحان کردم، مشکلی نبود. خدس می‌زنم موقع کپی کردن به جای کد، یک سری کارکترهای خاص هم کپی شده همراهش و درست کار نمی‌کنه. پیشنهاد می‌کنم قبل از این که این کدها رو توی قالبت کپی کنی، اول یک بار توی یک ویرایشگر مثل NotPad کپی کنیشون و از اون جا کدها رو به قالب وبلاگت منتقل کنی تا کارکترهای اضافی هماره کدها منتقل نشن.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید