اخبار پارسیک در صفحه شخصی گوگل

Parseek Newsبگذارید قبل از هر چیز شرح مختصری درباره صفحه شخصی گوگل یا Google Personalized بدهم برای آنهایی که با آن آشنایی ندارند.
کاربرانی که اکانت کاربری گوگل دارند، می‌توانند صفحه جست‌وجوی گوگل خود را اختصاصی کنند و ماژول‌هایی را به دلخواه به آن بیفزایند. ماژول‌های گوگل بسیار متنوع هستند و کسانی که آشنایی مختصری با HTML داشته باشند، می‌توانند چنین ماژول‌هایی را بنویسند و برای استفاده عموم آنها را به اشتراک بگذارند.
اطلاعات بیشتر درباره صفحه شخصی گوگل را این جا و انواع و طریقه تولید چنین ماژول‌هایی را می‌توانید این جا مطالعه کنید.
قبل از این هم امید متقی راد ماژولی را برای گوگل نوشته بود که توضیح مفصلش را می‌توانید از زبان خودش بخوانید.
این را داشته باشید تا بقیه‌اش را بگویم. سایت پارسیک را هم که کم و بیش همه می‌شناسید. بخش اخبار پارسیک یکی از بخش‌های مورد علاقه من و به روایت نتایج این نظرسنجی محبوب خیلی‌های دیگر است.
بعد از خواندن راهنمای ساخت ماژول بلافاصله به فکر افتادم تا ساختن ماژولی را که اخبار پارسیک را نمایش دهد، آزمایش کنم. حاصل کار این شد که می‌توانید آن را به صفحه شخصی خود در گوگل اضافه کنید. برای این کار وارد این صفحه شوید و روی Add module کلیک کرده یا مستقیماً این جا کلیک کنید و تا مشاهده عناوین خبری در صفحه شخصی خود کار را ادامه دهید. نسخه فعلی این ماژول را داشته باشید تا اگر وقتی بود، کامل‌ترش کنم.

6 دیدگاه دربارهٔ «اخبار پارسیک در صفحه شخصی گوگل;

 1. سلام نیما جان
  من تازه سایت تو رو پیدا کردم. فقط بگم که مطالبت چه توی ۴۰چراغ و چه اینجا خیلی باکیفیت هستن. دستت درد نکنه جیگر.

  پاسخ
 2. سلام خوبی؟
  من نمی دونم چه معنی داره یه وبلاگ اینقدر مفید باشه؟ بابا یه خورده به فکر چشم های شهلای ما باش!!!:)
  مرسی
  به منم سر بزن

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید