جشنواره وبلاگ استان یزد

این‌جا یزد است… صدای وبلاگ.
خب در یزد هستم و مهمان جشنواره وبلاگ استان یزد به همراه دوستانی چون مصطفی قوانلوی قاجار، شهاب مباشری، حمید ضیایی‌پرور. اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر رو مسلماً می‌تونید از سایت جشنواره به دست بیارید اما به طور کلی باید بگم که این جشنواره با حمایت بخش خصوصی و توسط گروه پیشگامان کویر یزد برگزار می‌شه و کلاً در سه بخش جداگانه سیاسی و اجتماعی، فرهنگ و هنر، علم و فناوری مورد داوری قرار می‌گیره.

جوایز خوبی هم برای برگزیدگان و هم برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده که به نسبت جوایز مسابقات مشابه قبلی نفیس‌تر به نظر می‌رسه. شب گذشته تا دیروقت در حال بررسی نهایی وبلاگ‌های شرکت‌کننده بودیم تا از بین اون‌ها وبلاگ‌های برگزیده رو انتخاب کنیم. امروز هم که اختصاص به برگزاری کارگاه‌ها، نشست‌ها، مراسم نهایی و اعلام نتایج هست که فکر کنم تا ساعت‌های پایانی روز طول بکشه. تا چه پیش آید و چه در نظر افتد.

3 دیدگاه دربارهٔ «جشنواره وبلاگ استان یزد;

 1. با عرض سلام و ادب و خسته نباشید
  بنده لازم می دانم به عنوان نایب رییس نخستین جشنواره وبلاگ نویسان یزدی از خدمات و زحمات بی شایبه ی جناب عالی و سایر همراهان ارجمندتان در این جشنواره صمیمانه سپاسگزاری کنم . بدون تردید تلاشهای خاموش شما آثار عمیقی در عرصه فرهنگ وبلاگ نویسی کشور و به ویژه در استان یزد بر جای خواهد گذاشت و نزد خدای قادر ماجور خواهید بود . برای جناب عالی و سایر استادان و داوران گرامی آرزوی موفقیت روزافزون و سلامتی دارم.

  پاسخ
 2. سلام آقای اکبرپور
  از حضورتون در یزد بسیار خوشحال شدم. کاش فرصت می‌شد بیش‌تر از دیدگاه‌های شما استفاده می‌کردیم.
  راستش جدا از بحث داوری که البته همیشه بعد از هر مسابقه‌ای حتی از نوع وبلاگی حرف و حدیث داره (مثلاً تمرکز روی زبان انگلیسی در بحث داوری وبلاگ‌های یزدی!) می‌خواستم از شما دعوت کنم ضمن این که وبلاگم رو می‌بین نظر کارشناسی و حرفه‌ای خودتون رو هم بدین. فارغ از بحث مسابقه و جشنواره و… خوشحالم می‌کنین.
  موفق باشین. 🙂
  نیما: محمد جان وبلاگ ادبی‌ت رو دیدم. البته وبلاگ شما در دسته فرهنگی شرکت کرده بود مسلماً داورهای دیگه نظر کارشناسی معتبرتری دارند. من تنها می‌تونم از نظر فنی نظر بدم. به نظر من از لحاظ فنی و طراحی مشکلی در وبلاگت وجود نداره. شاد زی و پاینده.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید