زن در برابر زن

Women!الان از کافی‌نتی در مدان هفت تیر این مطالب رو می‌نویسم. تجمع امروز ۲۲ خرداد ماه زنان که با عنوان «تجمع مسالمت‎آمیز زنان در اعتراض به قوانین زن‌ستیز» انجام می‌گرفت با دخالت نیروی انتظامی پایان گرفت. من درست موقعی به میدان هفت تیر رسیدم که ماشین‌های متعدد نیروی انتظامی و نیروهای پلیس مشغول متفرق کردن جمعیت بودند. نکته قابل توجه تعدد نیروهای پلیس زن بود که در مواقعی هم متوسل به خشونت می‌شدند. تقابل زن‌هایی که برای اعتراض جمع شده بودند با زن‌هایی نیروی انتظامی خیلی جالب بود. یکی از دخترهای معترض در حالی که یکی از زنان پلیس با باتوم دنبالش کرده بود بهش می‌گفت: «یعنی برات مهم نیست که شوهرت دو تا زن بگیره؟». یکی دیگه هم از برخورد نامناسب و خشن نیروی انتظامی شاکی بود و علناً بهشون دری وری می‌گفت.
به هر حال دستگیری‌ها زیاد بوده و من چند تایی ماشین دیدم که پر از زن و مرد بودند. وضعیت میدان هفت تیر تقریباً به هم ریخته و خیلی از مردم هم جمع شدن که بیبنن چه خبره.
پ.ن: ساعت ۷ عصره و نیروهای انتظامی همچنان در میدان مستقر هستند.


در همین زمینه:
لولی در میدان هفت تیر
از تجمع زنان چه خبر؟
در ساعت پنج عصر، تجمع زنان به خشونت کشیده شد
تجمع میدان هفت تیر به خشونت کشیده شد
تجمع فاقد مجوز شماری از زنان در میدان هفت تیر
سهم زن، نیمی از آزادی
تجمع زنان در نطفه خفه شد
روز خوشبختی زنان پلیس
تجمع آرام و بی‌حرکت ما به غوغایی تبدیل شد که بیا و ببین
امان از این همه ایرانی بازی
نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی با توسل به خشونت، تجمع مسالمت‌آمیز زنان در میدان هفت تیر تهران را متفرق کردند
تجمع اعتراضى زنان در میدان هفت تیر
خشونت و دستگیرى در تجمع اعتراضى میدان هفت تیر
تجمع زنان در میدان هفت تیر پایان یافت
تجمع زنان در میدان هفت تیر با دخالت نیروی انتظامی پایان یافت
زنان، با باتوم زنان هم کتک خوردند
تجمع فعالین حقوق زن به خشونت گرائید
صدای آزادی خیلی نزدیک است!
سر ترک راه‌بند تازیانه می‌زنند
خدای بزرگ… همه رو دستگیر کردن
تجمعی که می‌خواست مسالمت‌آمیز باشد (گزارش تصویری)
تجمع میدان هفتم تیر (گزارش تصویری)
یادداشت‌های کوچک‌ترین زن تجمع‌کننده
گزارش: مشترک مورد نظر در دسترس نمی‌باشد
ما فقط رد می‌شویم
سردرد ناشی از توهم دموکراسی
کتک مال ما، آرامش برای بوگندوها
بی‌نفس
زنان علیه زنان!
یاهو نیوز (گزارش تصویری)
خشونت بی‌پایان
گفتند اصلاً تجمعی نبوده!
زنان در مقابل زنان در تجمع ۲۲ خرداد
تجمع زنان در میدان هفت تیر پایان یافت
برخورد زنانه با مدافعان حقوق زنان!
تجمع دفاع از حقوق زنان در میدان هفت تیر (گزارش تصویری)
معجون مسالمت و حقوق
رفقای من هم مقصرند
همان چرخه باطل همیشگی
فاطمه کماندو، دوقلوی ناقص انصار
حزب‌الله

لای انگشت‌های همه‌مان خودکار گذاشته‌اند
ویدئوی از زنان پلیس در گوگل
عکس بی عکس
It happened in Tehran at 5 p.m
پ.ن: متأسفانه وبلاگ‌های بلاگفا دچار مشکل شده‌اند. به همن دلیل نمی‌تونم به بلاگفایی‌ها لینکی بدم. اگه درست شد اضافه می‌کنم.

22 دیدگاه دربارهٔ «زن در برابر زن;

 1. پاسداران و گارد ویژه زنان را مورد حمله قرار داده و آنان را مضروب کردند. درگیری بین زنان و نیروهای سرکوبگر ادامه دارد. تا ساعت ۱۸ حدود ۱۰۰ نفر را دستگیر کردند. سرکوب همچنان ادامه دارد و

  پاسخ
 2. شاید شما، و یا افرادی که خودشان را این روزها دانشجو و روشنفکر می‌دانند، سنشان آنقدر اجازه ‌ندهد که قائله شورشگران اوایل انقلاب را بخاطر بیاورند، ولی می‌توانند از بزرگ‌ترها یا پدرانشان بپرسند، که در خرداد سال ۶۰ چه به روزگار منافقین خائن مقرور و اسلحه بدست افتاد، که می‌خواستند در خیابان ولیعصر، اسلحه به روی مردم بکشند و تهران را یک روزه فتح کنند، اما با حضور حزب ا… و بسیجیان جبهه و جنگ، اسلحه‌ها را به زمین گذاشته و مانند روباه پا به فرار گذاشتند، و از شدت ترس و وحشت نمی‌دانستند از کدام سوراخ فرار کنند. ولی مردم حزب‌ا… آن حرام‌زاده‌های قاتل را گرفته و به سزای اعمالشان رساندند. بنابر این این که به شما هشدار دادم که مواظب خودتان باشید، برای همین بود. زیرا شما همه‌تان که با هم جمع شوید، اولاً عددی نیستید، و ثانیاً اگر همه فکر و زور و بازویتان را با هم جمع کنید، آنگاه خواهید فهمید که از آمریکا و صدام و منافقین و بنی‌صدر، در مقابل اسلام و امت انقلاب اسلامی، بیش‌تر که نیستید، بلکه هیج هستید.
  بنابراین آن آزادس که شما دم از آن می‌زنید، چیزی جز فساد و فحشا و انحرافات فکری و اخلاقی، چیز دیگری نیست، و آن هم در کشور اسلامی ایران، با حضور امت حزب‌ا… و ملت شهید داده، دست‌نیافتنی است و آرزوی آن را باید به گور ببرید. پس بهتر آنست که پی کار و زندگی خود باشید، و جان و آبرویتان را به خطر نیندازید، و به امید آمریکا و غرب و حقوق بشری‌ها و جایزه‌ها و وعده‌های پوچ آنها، که به افراد بدبخت و خائن و فاسد و مزدوری مانند: شیرین عبادی دوره گرد و اکبر گنجی احمق و علی افشاری مذلف و آن زن روسیاه، حقیقت‌جوی فاسق و…، می‌دهند، نباشید، و خواب و خیال آزادی ایران را از سرتان بیرون کنید، که این انقلاب با خون‌افشانی بهترین فرزندان اسلام در این کشور به دست آمده است، و این کار شما آدم‌های سوسول بزدل، حقوق بشری، دمکراسی‌خواه نیست، که در مقابل این انقلاب عظیم الهی، عرض اندام کنید.
  در ضمن رفیقتان بوش، به دوستان فراری‌تان، حقیقت‌جو… و علی افشاری… و عطری… آپارتمان بخشیده، تا علاوه بر مزدوری و جاسوسی که در قبال مزدی که از سیا دریافت می‌کنند، شما را نیز هم‌غافله خود نمایند.
  انشا ا… خداوند شما را هدایت
  نیما: اکبر جان یهو می‌نوشتی سوسولا دس نرنین النگوهاتون می‌شکنه ایشالله.

  پاسخ
 3. خوب کردند زدندتون ضد انقلاب‌های منافق…
  نیما: انواع و اقسام فحش‌های انقلابی پذیرفته می‌شود.

  پاسخ
 4. (۱)پاسخ به درخواست کنندگان، آزادی خواهی های بی حد و مرز
  باید بگویم که جواب آن نوع آزادی که شما خواستید را من در کا منت خودم توضیح داده ام ، وگفته ام که آن آزادی مورد خواست شما ، دست نیافتنی وغیر ممکن است. چون هم خلاف قرآن و اسلام و انقلاب اسلامی هست، وهم خلاف قانون اساسی است . که هر دوی اینها ، خون بهای صدها هزار شهید و جانباز مسلمانیست که برای آن سرمایه گذاریهای سنگین کرده اند ، چرا که با شاه آدمکش و آمریکای جنایتکار , بیست سال مبارزه کرده اند, ولذا آنرا به این سادگی تقدیم شما و آمریکا ومزدوران داخلی و خارجی اش نخواهند کرد .وبرای همین است که تا بحال این انقلاب عظیم الهی را با جان و دل حفظ کرده اند.
  در ضمن در طول این ۲۸ سال, از این شورشگریها وبدتر از آنرا , که شما جزئی از آن قائله ها را هم اکنون دارید بوجود می آورید, تا کنون امت حزب ا…هم دیده وهم بسیارتجربه کرده است, که من در کامنتهای قبلی خود بعضاْ آنها را توضیح داده ام، و در آنها گفتم، کاری نکنید که اگر امت حزب ا.. کارد به استخوانش برسد ، آنگاه به همان بلائی گرفتار خواهید شد، که برسر منافقین خلق در خرداد سال ۶۰ ، یا بر سر دوم خردادیها و مشارکتیهای منافق در ۲۳ تیر ۷۸ آورده شد. وبزرگ ترهایتان دیدند که، منافقین خلق فرار را بر قرار ترجیح دادند، ودوم خردادیها ومشارکتیهای منافق، هم پوزه شان بخاک مالیده شد وهم بازی انتخابات اخیر را باختند .
  واقعا”جالب است ، اینکه شماها .چند بار توی دانشگاههای بی در و پیکر، وحتی توی خیابانها بیائید، و بدون حضور امت حزب ا…، دزدکی چند تا شیشه بشکنید ومغازه های مردم و اموال بیت المال را آتش بزنید, و چند تا شعار لیچاردی به مسئولین نظام بدهید، و هتاکیها و فحاشی ها و شعارها و دادنامه های بدون پشتوانه و واهی آنچنانی، در وب سایت هایتان بنویسید، را که نمیشود گفت به پیروزی چشمگیری دست یافته اید.
  ادامه دارد
  (۲)پاسخ به درخواست کنندگان، آزادی خواهی های بی حد و مرز
  پیروزی واقعی آنوقتی برای شما حاصل است .که از روی دریای خون و نعش صدها هزار بسیجی و سپاهی و حزب للهی و امت شهیدداده ، بگذرید. وبعداز آن هم باید کشور را دو دستی تقدیم آمریکا و غرب کنید. آیا غیر از اینست؟؟
  حالا این برای شما خانم وآقای دانشجوی: بی ایمان, ملی گرای،جون دوست ,معتاد, ایدزی, سو سول ,
  دخترباز و پسر باز, قرتی ، حقوق بشریهای آکادمیک, جنگ نرفته و ندیده , آیا ممکن است؟؟
  اگر ممکن است؟ این گوی و این میدان. هم از درس و زندگی تان می افتید ، و هم نفله و بد بخت میشوید، و هم چیزی گیر شما و آمریکا و غرب متجاوز و صهیونیستها وبهائیهای پست جاسوس ، که شما بد بخت ها ، سنگ طرفداری از آنها را به سینه می زنید ، نمی آید.
  پس بهوش باشید و خودتان را به زحمت وبد بختی نیندازید و خون خود را به هدر ندهید، و پی کسب و کار و زندگی و تحصیل و ازدواج سالم خود با شید.
  همچنین حال و هوای انقلابهای آمریکائی، از نوع مخملی و نارنجی و قهوه ای و… را از سرتان بیرون کنید، که اینجا ایران ، سرزمین شهیدان و شیرمردان و شیر زنان شهید پرور و جنگ آزموده بسیجی و حزب اللهی است ، که پشت و پوز آمریکا و صدام وغرب را بخاک مذلت مالیده ، و تا آخر ایستاده است.

  پاسخ
 5. (۱) هشدار به افراد و دانشجویان وغرب‌پرستانی که این روزها، پیام‌های اخلالگرانه و شورشگری در سایت‌های مختلف می‌فرستند:
  سؤال اصلی از کامنت‌نویس‌های حرفه‌ای در سایت‌های اینترنتی دا نشگاه‌ها و مراکز روشنفکری اینست که، آیا شما واقعاً‌ُ دانشجو هستید؟
  چون در سایت‌های مرتبط با دانشگاه‌ها، به خصوص درسایت‌های دانشجوئی دانشگاه امیرکبیر و کوی دانشگاه، همچنین در سایت‌های مرتبط با زنان، کامنت‌های زیادی از شما مشاهده می‌شود، که این خود جای بحث دارد، و باید گفت که شما مردان و پسران به ظاهر دانشجو، ولی بی‌غیرت و سوسول دخترباز و زن ذلیل، در سایت‌های زنان چکار می‌کنید.
  همچنین چرا شما کامنت‌های دیگران را به نام خود و با اسامی مختلف در سایت‌های متعدد درج می‌کنید. و نیز کامنت‌های خود را که کم هم نیستند. در سایت‌های متعدد فوق‌الذکر، با اسامی مختلف و بصورت اجق وجقی می‌آورید، که دارای محتوی و مضامینی از قبیل: آزادی، حقوق بشر، دمکراسی،حقوق زنان، و…. منتها از دیدگاه اسلام آمریکائی و منافقین، می‌باشد. که برای هر کدام به عنوان مدعی‌العموم داد و واویلا سر می‌دهید.
  حال اگر کسی از اسلام، آگاهی‌های درست و صحیحی داشته باشد، با خواندن اکثر کامنت‌های شما به راحتی متوجه می‌شود که شما دارای افکار انحرافی بعضاً لیبرالیستی و اومانیستی منافقانه، و یا سوسیالیستی- مارکسیستی از نوع پیکاری و منافقانه آن هستید. و بدتر از همه، این که کامنت‌های شما، در پوشش و عنوان “انجمن اسلامی دانشجویان” می‌باشد.
  ادامه دارد…

  پاسخ
 6. (۲) هشدار به افراد و دانشجویان و غرب‌پرستانی که این روزها، پیام‌های اخلالگرانه و شورشگری در سایتهای مختلف می‌فرستند:
  این رویه، آدم را به یاد اول انقلاب می‌اندازد، که منافقین خلق، که دارای افکار انحرفی سوسیالیستی- مارکسیستی بودند، فرقه‌هائی را در دانشگاه‌ها درست کرده بودند، تحت نام “انجمن دانشجویان مسلمان”، دقیقاً مثل “انجمن اسلامی دانشجویان دفتر تحکیمی‌های علامه” امروز دانشگاه‌ها، که منافقانه دم از اسلام می‌زنند؛ ولی نه به اسلام اصیل اعتقاد دارند و نه عامل به احکام اسلام می‌باشند. مثلاًًً‌‌ََ: روزه‌خواری، دختربازی و پسربازی، شب‌نشینی با نامحرمان، دروغگوئی و خیانت در امانت، گردش و کوهنوردی‌های مختلط، دیدن فیلم‌های انحرافی و سکسی در ماهواره‌ها و سی‌دی‌های مبتذل و… را عیب و خلاف اسلام نمی‌دانند.
  در واقع این افراد، دارای یک ساختار انحرافی فکری و فرهنگی، غربی و ضداسلام هستند، که متأ‌سفانه در کشور ما وجود دارند . این نمونه دانشجویان و روشنفکرها و تکنوکرات‌ها، در فکر و عمل، معتقد به اسلام انحرافی و من‌درآوردی: اومانیسمی، پلورالیسمی، سکولاریسمی و یا لیبرال- دمکرات مسلمان و… می‌باشند و از سردمداران فکریشان که منافق غربزده و بعضاً مرتد مانند: سروش، کدیور، حجاریان، بشیرّیه، آغاجری، گنجی، باقی و… می‌باشند، پیروی می‌کنند؛ که البته این نوع افراد، در میان احزاب دوم خردادی و مشارکتی‌ها، فراوان دیده می‌شوند.
  ادامه دارد…

  پاسخ
 7. (۳) هشدار به افراد و دانشجویان وغرب‌پرستانی که این روزها، پیام‌های اخلالگرانه و شورشگری در سایت‌های مختلف می‌فرستند:
  این همان محصول مهم دولت هشت ساله اصلاحات است. که چیزی جز توسعه؛ انحرافات فکری، فساد، فحشا، بیکاری، اعتیاد، چیز دیگری را برای نسل حاضر، که وضعیت و شرایط‌شان را در حال حاضر در جامعه می‌بینیم، به ارمغان نیاورده است.
  حالا این نوع دانشجویان، با کامنت‌های فراوان و پی در پی خود، دائماً‌‌َ دانشجویان کم اطلاع دیگر، و مردم و تشکیلات صنفی بی‌اطلاع از خود را در محیط‌های داخل و خارج از دانشگاه. با دستور مسقیم و یا غیرمستقیم آمریکا و غرب جنایتکار؛ و به عنوان پیشقراولان مزدور و حقوق‌بگیر از آمریکا؛ مردم و دیگر دانشجویان را دعوت به شورش و اخلالگری بر علیه: نظام، قانون اساسی، رهبری و مسؤلین ارشد کشوری و لشگری می‌کنند. غافل از اینکه مردم رشید و مؤمن به اسلام و انقلاب اسلامی، علاوه بر اینکه چشم و گوششان بی‌اعتنای به این مزخرفات و خزعبلات می‌باشد؛ همچنین آنها را مورد شماتت و سرزنش قرار می‌دهند. با وجود این، این نوع افراد باید بدانند که این کارشان، خلاف مصالح و آرامش و امنیت مردم و کشور محسوب می‌شود. و بنابراین ممکن است در اولین فرصت به عنوان عناصری فاسد، ضدانقلاب و اخلالگر در نظم عمومی، توسط نیروهای امنیتی ذی‌صلاح دستگیر و بازداشت گردند. بنابراین دانشجویان و روشنفکران و… غرب‌زده فوق‌الذکر، باید از این جهت مواظب فعالیت‌ها و نوشته‌ها و تراکت‌ها و کامنت‌های اینترنتی خود در سایت‌های کامپیوتری مختلف باشند، تا برای خود گرفتاری و بدبختی و برای مردم و نظام، زحمت و هزینه به وجود نیاورند.
  و اگر هم دانشجوی واقعی می‌باشند، بهتر است به جای سوءاستفاده از امکانات دانشگاهی در جهت اخلالگری و شورش‌گری، که بجائی هم نخواهند رسید؛ به خواندن دروس داشگاهی خود بپردازند، زیرا مردم در این مملکت مالیات می‌دهند، که دانشجویانشان درس بخوانند و خلاقیت بیافرینند، تا افرادی متخصص و کارشناس و مؤثر برای جامعه خویش باشند، نه غیراز این.
  والسلام

  پاسخ
 8. سلام
  پس چی فکر کردین. فکر کردین می‌تونید توی فکر و اندیشه این جوانان ایرانی نفوذ کنین و با ایجاد تنش و جوسازی کشور جمهوری اسلامی ایران رو به قول خودتون از بین ببرین نه… اخوی خواب دیدی خیر باشه اینا همه جفنگه. این ملت جوون‌هایی داره که رو به روی سنگ‌های ۱۸ تیر دانشگاه و اردبیل و آذربایجان غربی و شرقی ایستاده تا امسال فریب‌خورده‌های مثل شما نتونن با سوسول‌بازی کارشون رو پیش ببرن تازه چرا شما نمی‌خواین بفهمید که این انقلاب اسلامی با عنایت امام زمان(عج) داره اداره می‌شه. براتون آرزو می‌کنم که هر چه زودتر از این خواب خوش بیدار بشید و معنی این انقلاب رو بیشتر درک کنید
  یا علی
  منتظر جوابتون هستم ولی بدون توهین
  نیما: علی یارت جوون.

  پاسخ
 9. سلام نیما جان میلاد هستم دوست عادل در اصفهان. آقا اصفهان امشب همه داخل رودخانه خشک زاینده‌رود دست به تظاهرات زدند.
  دعا کنید واسه جوان‌ها.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید