نوار ابزار جام جهانی ۲۰۰۶

World Cup 2006 Toolbarو حالا یک نوار ابزار مفید برای کسانی که هم خوره جام جهانی هستند و هم خوره کامپیوتر. کسانی که می‌خواهند هنگام کار با کامپیوتر اخبار فیفا جلوی چشمشان باشد. نوار ابزار جام جهانی ۲۰۰۶ را می‌توانید از یاهو دریافت کند. با نصب این نوار ابزار روی اینترنت اکسپلورر، شما به راحتی به سایت اختصاصی جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان که امتیازش به یاهو داده شده، متصل می‌شود و می‌تواند آن را برای هر یک از ۳۲ تیم شرکت‌کننده، سفارشی کند. ابتدا این نوار ابزار را از این صفحه دریافت کنید.
مراحل نصب:
۱- یک پنجره جدید با مرورگر خود باز کنید و از منوی Personal Options که در زیر مداد زرد رنگ قرار دارد، Add/Edit Buttons را انتخاب کنید.
۲- تیم مورد نظرتان را که می‌خواهد روی نوار ابزار ظاهر شود، از فهرست انتخاب کنید.
۳- روی Finished کلیک کنید تا تغییراتتان ذخیره شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر این‌جا کلیک کنید.
علاوه بر این نوار ابزار، شما می‌تواند نوار ابزار مفید و کاربردی دیگری را برای این منظور نصب کنید. نوار ابزار جام جهانی را می‌توانید از این آدرس دریافت کند. این نوار ابزار که هم روی اینترنت اکسپلورر و هم روی فایرفاکس نصب می‌شود، امکانات زیادی دارد. از جمله جست‌وجو در Google و SoccerNet و Yahoo! World Cup، دریافت خبر از میان معتبرترین سایت‌های خبری جام جهانی، گپ و گفت‌وگو با دیگران درباره برندگان جام جهانی و کل کل با طرفداران دیگر تیم‌ها و…
تصاویری از برنامه را می‌توانید این‌جا مشاهده کنید.

1 دیدگاه دربارهٔ «نوار ابزار جام جهانی ۲۰۰۶;

دیدگاهتان را بنویسید