اینفوگرافیک روزنامه ایندیپندنت

۲۱ جولای روزنامه ایندیپندنت که در بریتانیا منتشر می‌شود، یک اینفوگرافیک Infopraghic (یک نوع کار گرافیکی که اطلاعات می‌دهد) در صفحه ابتدایی خود منتشر کرد که کشورها را با نمایش پرچمشان به دو دسته تقسیم می‌کرد. کشورها براساس دیدگاهشان درباره دخالت سازمان ملل در بحران خاورمیانه به دو دسته تقسیم می‌شدند.
این تصور پیامی به همراه دارد که با ده‌ها صفحه نوشته هم قابل انتقال نیست. در سمت چپ کشورهایی را می‌بینید که با میانجیگری سازمان ملل موافقند و در سمت راست مخالفان این امر هستند که تنها کشورهای آمریکا، اسرائیل و بریتانیا را شامل می‌شود.

5 دیدگاه دربارهٔ «اینفوگرافیک روزنامه ایندیپندنت;

  1. به نظر من سازمان ملل نقشی کاملا تشریفاتی داره….چه در زمینه ی جنگ عراق چه افغانستان و چه بحران اخیر در لبنان و فلسطین ..توافق یا عدم توافق کشور ها مبنی بر دخالت سازمان ملل هیچ دردی رو دوا نمیکنه

    پاسخ
  2. به نظر همه باید سازمان ملل رو کوبید این یارو عنان رو هم باید به عنوان جنایتکار و مفت‌خور دار زد. من نمی دونم، ما مسلمونا برای چی نشستیم سر جامون. هر هفته می‌ریم نماز جمعه، کلی شعار می‌دیم، قدرت‌های بزرگ و کفار رو حسابی لعنت می‌کنیم. این کار، کار پیرها و زن‌ها و بچه‌هاست. بسه دیگه، پاشین یه تکونی به خودتون بدین. از جهاد در راه خدا فقط اسمشو بلدیم. ما مسلمونا با هم برادر نیستیم! فقط خدا عاقبت ما رو به خیر کنه. تا ۲-۳ نسل دیگه اثری از اسلام جز یه نام نمی‌مونه.
    بلند شین برادرها. جواب خدا رو اون دنیا چی می‌خواین بدین؟ جواب وجدانتون رو این دنیا چی می‌خواین بدین؟!
    وای بر ما به ظاهر مسلمین

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید