لگد کردن گِل به شیوه مجازی

Virtual Replay Worldcup 2006در میان سایت‌هایی که اخبار جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان را تحت پوشش خود قرار می‌دادند، بخش ویژه جام‌جهانی در سایت بی‌بی‌سی یکی از محبوب‌ترین‌ها و پربیننده‌ترین‌های وب بود. در این قسمت از سایت بی‌بی‌سی، یک برنامه جالب قرار داده شده با نام بازبینی مجازی یا Virtual Reply که به همه اجازه می‌دهد تا بازی‌های جام جهانی را به طور مجازی بازبینی کنند. این بازبینی می‌تواند با سرعت‌ها و از زوایای مختلف امکان‌پذیر باشد. شما می‌توانید صحنه‌های مختلف یک بازی را از زاویه دوربین‌های متعدد، تک‌تک بازیکنان، داور و حتی توپ مشاهده کرده و روی هر قسمت بزرگنمایی کنید.
این برنامه بسیار سرگرم‌کننده است و در عین حال بسیار دقیق. با استفاده از آن می‌توانید ریزترین حرکت یک بازیکن را به هنگام به ثمر رسیدن یک گل مشاهده کنید و ببینید فلان دروازه‌بان هنگام گُل خوردن داشته گِل لگد می‌کرده یا فلان دفاع وقتی که ضربه ایستگاهی به سمت دروازه خودی شلیک می‌شده، داشته قاطی باقالی‌ها سیر می‌کرده و الی آخر (منظورم خدای نا کرده تیم ملی ایران و گل‌هایش نیست‌ها). از دست ندهید این صحنه‌ها را.

2 دیدگاه دربارهٔ «لگد کردن گِل به شیوه مجازی;

  1. هفته فوتبالی مزخرفی بود. اون از ایتالیا و آرژانتین، اینم از ایران که امید داشتن به بازیشون توهمه! خسته شدیم به خدا از بس دلمون به نیمچه بردها و مساوی‌ها مسخره خوش کردیم.
    نیما: یاسمین جان کم‌کم یاد می‌گیری که دلت رو به اینا خوش نکنی. پوستت کلفت می‌شه جانم. نگران نباش.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید