سایت روزنامه هدف و اقتصاد

Goal and Economy Newspaperخلاصه بعد از یک ماه سایت جدید روزنامه هدف و اقتصاد راه‌اندازی شد. البته هنوز به صورت نسخه بتا ارائه شده و در حال اشکال‌گیری و بهینه‌سازی اون هستم. در طراحی این سایت بیش‌تر از هر چیز دیگه، استاندارد بودن کار و راحت بودن کاربران مد نظرم بوده. ضمناً برای راه‌اندازی این سایت به هیچ وجه از برنامه‌های کنترل محتوای کد باز (Open Source CMS) استفاده نکردم و یک پکیج اختصاصی کنترل محتوای روزنامه مدیریت این سایت رو بر عهده داره.
تا قبل از این که راه‌اندازی سایت این روزنامه به من پیشنهاد بشه، خودم هم اسمش رو نشنیده بودم. شاید به این خاطر بوده که زیاد به روزنامه‌های اقتصادی توجهی ندارم. شاید خیلی از شما هم اسمش رو نشنیده باشید. به هر حال «هدف و اقتصاد» روزنامه‌ای هست که تا حالا نزدیک به ۸۵۰ شماره منتشر شده و سابقه‌ای نزدیک به دو سال داره. بخش‌های از سایت این روزنامه هنوز در حال طراحی هست و به تدریج کامل می‌شه و فکر می‌کنم هر روز ساعت ۲۰ به وقت تهران شماره روز بعد در سایت قرار بگیره.
این رو گفتم که بدونین کجا هستم ضمن این که بدین وسیله اعلام می‌شود که پکیج‌های مناسب برای راه‌اندازی انواع و اقسام سایت‌های خبرگزاری، انتشارات، روزنامه و سایر موارد مشابه موجود بوده و خلاصه هر کسی خواست در خدمتم!

4 دیدگاه دربارهٔ «سایت روزنامه هدف و اقتصاد;

  1. با سلام و عرض ارادت. ضمن عرض تشکر و خسته نباشید خدمت جنابعالی و کلیه همکاران محترمتان در آن خبرگزاری محترم به استحضار می‌رساند در ورزش مفرح و دینی و بومی سوارکاری مدتی است متاسفانه با مدیریت ضعیف برخی مسؤولین ذیربط با پسرفتی چشم‌گیر مواجه گشته است بعنوان مثال سرپرست هیئت استان تهران ۲۰ ماه است که سرپرست می‌باشد و با توجه به عدم اطلاعات کافی این رشته مورد سفارش اسلام را به قهقرا برده است. لطفا رسیدگی و سپس انعکاس خبر جهت چاره‌اندیشی فرمایید. باسپاس فراوان

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید