عصیان، نامزد بهترین وبلاگ فارسی در دویچه وله

Best Of the Blogsدویچه وله مسابقه‌ای تحت عنوان «رقابت‌هاى انتخاب برترین وبلاگ‌ها» برگزار کرده. همه وبلاگ‌هاىی که به زبون‌هاى فارسى، آلمانى، عربى، چینى، روسى، پرتغالى، انگلیسى، فرانسه، اسپانیایى و هلندى نوشته شده باشن، می‌تونن در مسابقه دویچه وله شرکت کنن. کاندیداها باید با یکى از موضوعات مطابقت داشته باشن و از ضوابط شرکت در مسابقه هم برخوردار باشن.
این رقابت‌ها امسال هم از پشتبانى یک هیأت داوران و چندین کمک مالى و مطبوعاتى برخورداره. سیزده عضو هیأت داوران در طول برگزارى این رقابت‌ها در وبلاگ مسابقه می‌نویسن که البته فعلاً تو وبلاگشون خبر دندون‌گیری نیست.
وبلاگ عصیان هم در بخش بهترین وبلاگ فارسی نامزد شده است. حالا اگه شما بهش رأی بدین، ممکنه که این نامزدی منجر به عروسی هم بشه و این حرفا. پس برای حمایت از این وبلاگ بهش رأی بدین. کجا؟ اینجا. چه جوری؟ خیلی ساده‌ست. برین توی بخش ارزیابی و بهش ستاره بدین و نظرتون رو درباره‌ش بنویسین. از میان همه اونهاى که در رأى‌گیرى شرکت می‌کنن (از بست و سوم اکتبر تا یازدهم نوامبر)، یک iPod Video قرعه‌کشى شده و به برنده اون تعلق می‌گیره [+]. شانس خودتون رو امتحان کنین.

6 دیدگاه دربارهٔ «عصیان، نامزد بهترین وبلاگ فارسی در دویچه وله;

 1. اگه ما کمک کنیم این عروسی سر بگیره، شیرینی‌اش چجوریاست؟
  نیما: شیرینی‌ش اینه که اعتماد به نفسم می‌زنه بالا. اون وقت یهو دیدی کاندیدای ریاست‌جمهوری هم شدم!

  پاسخ
 2. خب من همون اول که لینکش را گذاشته بودی اون بالا بهش رأی داده بودم تا همه‌ی ستاره‌ها!
  نیما: پس کورش چی؟ از تو انتظار داشتم به اون رأی بدی دختر!

  پاسخ
 3. فقط به یه شرط بهت رأی میدیم. اونم اینکه اگه انتخاب شدی و بعدش اعتماد به نفست زد بالا و رفتی تو انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردی و زبونم لال رییس‌جمهور شدی٬ فیلتر تکنوراتی رو برداری به جاش احمدی‌نژاد دات آی آر رو فیلتر کنی٬ بعدش بگی آخ! ببخشید جونی٬ اشتباه شد.
  نیما: شما رو به عنوان رئیس «کمیته تشخیص مصادیق فیلترینگ» انتخاب می‌کنم. حالا چی؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید