تک‌تک علیه داتک

Datakاصولاً در کشور ما برای کسب حقوق مصرف‌کنندگان نمی‌توان کار خاصی انجام داد. اما این روزها کاربران ناراضی یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت به نام داتک یک وبلاگ تأسیس کرده‌اند و به طور خاص نارضایتی خود را در این زمینه اعلام کرده‌اند. کاربران شاکی مدعی هستند که این آی اس پی به تعهدات خود عمل نکرده و سرعتی کمتر از میزان فروش عرضه می‌کنند. این وبلاگ در روزهای نخست، بازدیدکنندگان زیادی پیدا کرد و لینک‌های متعددی که به این وبلاگ داده شده، باعث شده تا بمب گوگلی جدیدی ایجاد شده و جست‌وجو با نام آی اس پی مذکور، وبلاگ مورد نظر را در رتبه دوم قرار دهد. البته از قرار معلوم کشمکش میان مخالفان و موافقان شرکت این روزها ادامه دارد. شرکت مذکور با ثبت دامنه جدید و نبرد لینکی، سعی دارد تا رتبه سایت‌های خود را در موتور جست‌وجو ارتقا دهد و در عین حال وبلاگ مورد نظر را به صفحات بعدی نتیجه جست‌وجو براند. صفحه آی اس پی داتک هم در ویکی‌پدا به جبهه دیگری برای مبارزه تبدیل شده و صفحه‌ای هم برای جمع‌آوری امضا در اعتراض به عملکرد داتک ایجاد شده است.
خلاصه این که بازار این دعوا این روزها بد جوری داغ است به نحوی که جریانش ممکن است سر از تلویزیون در آورد. این نمونه اعتراض در جهت احقاق حق می‌تواند نمونه خوبی از اعتراض باشد برای شمایی که از یک سرویس ناراحتید.

10 دیدگاه دربارهٔ «تک‌تک علیه داتک;

 1. این سوسول‌بازیا چیه؟ اعتراض، فقط ترقه‌ای-عربده‌ای آقا. با سس گوجه‌فرهنگی روی کله‌ی مربوطه، مقادیری نوحه‌خوانی و نهایتاً اعلام تمامیت ارضی!

  پاسخ
 2. سلام دوستان. شرکت داتک شرکتی خوب بود! از ۶ماه قبل وضعیتی بسیار درهم و نامناسب دارد و خطوط ای دی اس ال آن مرتب قطع می‌شود. الان ۱۰روز است که اینترنت من قطع است. بعد از ۲ بار مراجعه حضوری و بیش از ۳۰ بار تماس تلفنی هنوز هم اینترنت قطع است و پاسخ‌گو نیستند! واقعاً شرکت مزخرفی است.
  مزخرف.

  پاسخ
 3. من خودم از این شرکت سرویس می‌گیرم و هیچ مشکلی ندارم. این حرفا دلیلای دیگه داره….
  نیما: حمید جان من هم از این شرکت سرویس می‌گیرم اما این مطلب مال چند سال پیشه. به تاریخ نوشته دقت نکردی.

  پاسخ
 4. متاسفانه از حدود سال ۸۴ مشترک شرکت داتک هستیم و امروز برای دومین بار است که فاکتور بدستمان نرسیده و اشتراکمان قطع شده و با بخش فروش صحبت کردم و یکی از همکاران خانم موحد نقل قول کردند که امکان برقراری ارتباط تا زمان پرداخت وجه میسر نمی‌باشد و این امکان در اختیار مدیر فروش هم نیست – جالب نیست؟ تا بنده درخواست چک بدهم و روال اداری شرکت خودمان را طی کنم حداقل ۲ روز طول می‌کشد و متاسفانه باید ۲ روز ارتباط اینترنتی یک شرکت قطع باشه – واقعا متاسفم

  پاسخ
 5. ببینید دوست عزیز من مشترک adsl داتک هستم. و خیلی هم راضی هستم مخصوصاً از پشتیبانی عالی داتک. هر چی بد بگین باز چند level بالاتر از بقیه شرکت‌هاست. و اینکه شما هم پول تو جیبت نداری ارتباطی به داتک نداره و انتقادتون بدون فکر بوده. جداً که داتک عالی
  نیما: دوست عزیز. من در حال حاضر از خدمات این شرکت اطلاعی ندارم و این مطلب هم مربوط به چند سال پیش است. لطفاً به تاریخ توجه کنید.

  پاسخ
 6. سلام و خسته نباشید.
  من می‌خوام از داتک ای دی اس ال بگیرم.
  می‌خواستم از شما در مورد سرعتش و کیفیتش سوال کنم.
  با تشکر

  پاسخ
 7. عزیزان اگر وضع به همین منوال باشه، باید داتک رو تحریم کرد. وقتی سرعتش با دیال فرق چندانی نداره، نباید پول مفت به این شرکت عوضی داد.

  پاسخ
 8. لعنت بر این مخابرات و سرویس‌دهنده‌ها
  گرون‌ترین اینترنت دنیا به پست‌ترین کیفیت
  مخصوصا داتک لعنتی که همه چیزش الکی گرونه و پشتیبانی تجهیزات وایرلس اون به معنای واقعی آشغاله

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید