رفتن به نوشته‌ها

برترین‌های رسانه‌ای سال

Iranian Top Media, Year 1385خوشحالم که وبلاگ عصیان به عنوان یکی از هفت وبلاگ محبوب نظرسنجی «برترین‌های رسانه‌ای سال» برگزیده شده و سعی خودم رو می‌کنم که از این به بعد با دقت و حساسیت بیشتری مطالبم رو بنویسم تا عصیان، وبلاگ مفیدتری بشه. انتخاب‌های دیگر رو هم توی سایت تاپ‌مدیا ببینید.
«نظرسنجی «برترین‌های رسانه‌ای سال» در پایان هر سال توسط مجله اینترنتی هفت‌سنگ برگزار می‌شود. در این نظرسنجی برترین‌های رسانه‌ای سال در حوزه‌های مختلف انتخاب می‌شوند. نظرسنجی در دو مرحله انجام می‌شود. در مرحله اول در هفت‌حوزه رسانه‌ای فعال در سال گذشته، هفت رسانه برتر توسط هیئت تحریریه هفت‌سنگ و صاحب‌نظران و کارشناسان رسانه‌ای انتخاب می‌شود. در مرحله دوم انتخاب‌های اولیه به رأی کاربران و مخاطبان سایت گذاشته می‌شود تا در هر حوزه محبوب‌ترین رسانه انتخاب شود.
مجله هفت‌سنگ تأکید دارد که برگزیدگان نهایی حداکثر می‌توانند به عنوان محبوب‌ترین‌های سال شناخته شوند و نه بهترین‌ها از لحاظ کیفی».

ویژه‌نامه معرفی و نقد برگزیدگان رسانه‌ای و مرور فضای رسانه‌ای سال گذشته روز ۲۵ اسفند در مجله اینترنتی هفت‌سنگ منتشر می‌شود و از همان روز (دومین مرحله) نظرسنجی از کاربران اینترنتی برای انتخاب برترین‌ها فعال خواهد شد. کاربران با مراجعه به این سایت می‌توانند در نظرسنجی شرکت کنند و برترین‌های خود را انتخاب کنند.

منتشر شده در رسانه

نظر

 1. عالیجناب منتقد عالیجناب منتقد

  and you are my favorite blog and blogger also.
  congratulation. 🙂

 2. تبریک می‌گوییم!!!
  نیما: سپاسگزاریم!

 3. تبریک می‌گم عزیزم. واقعاً وبلاگت شایسته‌ی این انتخاب بود. 🙂
  نیما: سپاسگزارم.

 4. نگين نگين

  این ژوله واقعاً ام اس داره؟
  نیما: بله.

 5. سلام! از آشنایی با وبلاگتون خوشحال شدم. آرزوی موفقیت!

 6. هوووووووووم! چه خبر خوشی! تبریک می‌گم بهت… راستی صفحه چت تو چلچراغ خیلی خیلی خوب شده… طنزای نوروزی هم خیلی خوب بودن… راستی! مرغ و خروس و اردک! عید شما مبارک!

 7. من هم انتخاب وبلاگت را به عنوان بهترین وبلاگ آی‌تی سال بهت تبریک می‌گم.
  نیما: من هم متقابلاً انتخاب وبلاگت رو به عنوان بهترین وبلاگ علمی سال تبریک می‌گم علیرضای عزیز.

 8. سلام نیما خان، تبریک. حتماً بهتر و بهتر هم خواهی شد با گذشت زمان! 🙂 موفق باشی مهندس. ؛)

 9. پسر فهمیده پسر فهمیده

  مبارک باشه :).

 10. ……….. سلامی به طراوت بهار نو ………..
  و درود بر نیمای نمونه
  موفقیت ارزنده‌ی «عصیان» رو تبریک می‌گم و امیدوارم فعالیت‌های رسانه‌ای در کشور ما بتونه مسئولیت اجتماعی خودش رو به نحو موثر، پیگیر و موفقی ایفا کنه و سطح دانش و آگاهی از حقایق در جامعه‌مون رشد کنه.
  همواره موفق و پیروز باشید.

 11. سلام، آقای اکبرپور (اگر اشتباه نکنم) انتخاب شما را در این جشنواره تبریک عرض می‌کنم، ایشالا باز هم موفق باشی یا علی التماس دعا.
  نیما: سپاسگزارم.

 12. سلام دوست عزیز
  لطفا اعتراض‌نامه اینترنتی علیه فیلم ۳۰۰ رو امضا کنید و اگر مایل بودید اون رو تو وبلاگ خودتون هم بذارید و برای دوستانتون هم بفرستید. کد و لینک اعتراض رو می‌تونید از این آدرس بردارید و استفاده کنید.
  ممکنه که نظرتون این باشه که این کار فایده‌ای نداره. اما جواب من اینه که از دست روی دست گذاشتن بهتره.
  لینک اعتراض
  http://www.persianpetition.com/sign.aspx?id=2170a3db-794d-4439-a460-937a3681cb73

 13. من هم تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشید.
  نیما: سپاسگزارم محمد عزیز.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.