برترین‌های رسانه‌ای سال

Iranian Top Media, Year 1385خوشحالم که وبلاگ عصیان به عنوان یکی از هفت وبلاگ محبوب نظرسنجی «برترین‌های رسانه‌ای سال» برگزیده شده و سعی خودم رو می‌کنم که از این به بعد با دقت و حساسیت بیشتری مطالبم رو بنویسم تا عصیان، وبلاگ مفیدتری بشه. انتخاب‌های دیگر رو هم توی سایت تاپ‌مدیا ببینید.
«نظرسنجی «برترین‌های رسانه‌ای سال» در پایان هر سال توسط مجله اینترنتی هفت‌سنگ برگزار می‌شود. در این نظرسنجی برترین‌های رسانه‌ای سال در حوزه‌های مختلف انتخاب می‌شوند. نظرسنجی در دو مرحله انجام می‌شود. در مرحله اول در هفت‌حوزه رسانه‌ای فعال در سال گذشته، هفت رسانه برتر توسط هیئت تحریریه هفت‌سنگ و صاحب‌نظران و کارشناسان رسانه‌ای انتخاب می‌شود. در مرحله دوم انتخاب‌های اولیه به رأی کاربران و مخاطبان سایت گذاشته می‌شود تا در هر حوزه محبوب‌ترین رسانه انتخاب شود.
مجله هفت‌سنگ تأکید دارد که برگزیدگان نهایی حداکثر می‌توانند به عنوان محبوب‌ترین‌های سال شناخته شوند و نه بهترین‌ها از لحاظ کیفی».

ویژه‌نامه معرفی و نقد برگزیدگان رسانه‌ای و مرور فضای رسانه‌ای سال گذشته روز ۲۵ اسفند در مجله اینترنتی هفت‌سنگ منتشر می‌شود و از همان روز (دومین مرحله) نظرسنجی از کاربران اینترنتی برای انتخاب برترین‌ها فعال خواهد شد. کاربران با مراجعه به این سایت می‌توانند در نظرسنجی شرکت کنند و برترین‌های خود را انتخاب کنند.

13 دیدگاه دربارهٔ «برترین‌های رسانه‌ای سال;

 1. هوووووووووم! چه خبر خوشی! تبریک می‌گم بهت… راستی صفحه چت تو چلچراغ خیلی خیلی خوب شده… طنزای نوروزی هم خیلی خوب بودن… راستی! مرغ و خروس و اردک! عید شما مبارک!

  پاسخ
 2. من هم انتخاب وبلاگت را به عنوان بهترین وبلاگ آی‌تی سال بهت تبریک می‌گم.
  نیما: من هم متقابلاً انتخاب وبلاگت رو به عنوان بهترین وبلاگ علمی سال تبریک می‌گم علیرضای عزیز.

  پاسخ
 3. ……….. سلامی به طراوت بهار نو ………..
  و درود بر نیمای نمونه
  موفقیت ارزنده‌ی «عصیان» رو تبریک می‌گم و امیدوارم فعالیت‌های رسانه‌ای در کشور ما بتونه مسئولیت اجتماعی خودش رو به نحو موثر، پیگیر و موفقی ایفا کنه و سطح دانش و آگاهی از حقایق در جامعه‌مون رشد کنه.
  همواره موفق و پیروز باشید.

  پاسخ
 4. سلام، آقای اکبرپور (اگر اشتباه نکنم) انتخاب شما را در این جشنواره تبریک عرض می‌کنم، ایشالا باز هم موفق باشی یا علی التماس دعا.
  نیما: سپاسگزارم.

  پاسخ
 5. سلام دوست عزیز
  لطفا اعتراض‌نامه اینترنتی علیه فیلم ۳۰۰ رو امضا کنید و اگر مایل بودید اون رو تو وبلاگ خودتون هم بذارید و برای دوستانتون هم بفرستید. کد و لینک اعتراض رو می‌تونید از این آدرس بردارید و استفاده کنید.
  ممکنه که نظرتون این باشه که این کار فایده‌ای نداره. اما جواب من اینه که از دست روی دست گذاشتن بهتره.
  لینک اعتراض
  http://www.persianpetition.com/sign.aspx?id=2170a3db-794d-4439-a460-937a3681cb73

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید