بچه‌های محل دزدن!

Shahram Jazayeriشهرام جزایری فرار کرد! خداییش این بشر نابغه‌ست. معلوم شد استعدادش هرز نرفته.
شهرام جزایری، تاجر جوانی که محاکمه او به اتهام فساد اقتصادی از سال ۲۰۰۲ در جریان است، در نخستین دفاعیات خودش در دادگاه گفته بود که مبالغ زیادی پول به عنوان کمک به برخی نمایندگان مجلس پرداخته است. اتهام شهرام جون که معلوم است زمینه‌های فعالیتش با شهرام کی و شهرام شب‌پره و حتی شهرام ناظری تومنی هفت صنار توفیر دارد، مفاسد اقتصادی است که البته شامل تحصیل مال نامشروع، استفاده از سند مجعول و پرداخت رشوه به برخی مسؤولان هم می‌شه. برای مثال طبق اعترافات خودشون، مبلغ ۵۵۰ میلیون تومان به آقای سیدهادی خامنه‌‌ای (نماینده مجلس اون دوره و برادر رهبر ایران)، مبلغ ۱۷۰ میلیون تومان به آقای الهیاری، نماینده کرمانشاه و همچنین مبلغی هم برای کمک به مردم تنکابن به آقای صابری، نماینده وقت تنکابن در مجلس پرداخت کرده بوده و بعد از ارسال چک به دفتر رهبری و عدم قبولش دستگیر شده. [+]
خلاصه این آقای جزایری امروز از دست مأموران گریخت و متواری شد. مجتمع قضایی امور اقتصادی هم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که شهرام خان که در معیت مأموران مراقب و به صورت تحت‌الحفظ جهت شناسایی اموال، در حال اعزام به محل استقرار کارشناسان منتخب دادگاه در نتیجه اغفال مأموران فلنگ رو بستن و شنیده‌های غیررسمی هم حاکی از خروجش از کشور هست. روی عکس هم اگه کلیک کنید، زیباترین لبخند سال رو بهتر می‌بینین.


در همین زمینه:
شهرام جزایری متواری شد، ایلنا
شهرام جزایری متواری شد، حکم جلب متهم صادر شد، ایسنا
شهرام جزایری فرار کرد، فارس
قوه قضائیه فرار شهرام جزایری را تأیید کرد، فارس

17 دیدگاه دربارهٔ «بچه‌های محل دزدن!;

 1. هرکی ندونه، من و شما می‌دونیم که اگه قرار باشه نذارن کسی فرار کنه، یارو واقعاً راهی واسه فرار نداره… تازه اگه فرار کنه و بخوان بگیرنش هم کار سی ثانیه ناقابله… همش ادا اصوله آقاجان…

  پاسخ
 2. یعنی واقعاً نمی‌دونید که اینا همه‌اش نقشه‌اس؟!
  یا می‌دونید و می‌خواین رد گم کنی؟!
  یا شاید هم فکر می‌کنید مردم گوش مخملی‌اند؟!
  نگید که این اراجیف رو باور دارید.
  نیما: یعنی واقعاً تو درباره من چی فکر می‌کنی؟

  پاسخ
 3. سلام نیمای گل و دوست داشتنی چلچراغی خودمون.
  این که شهرام جزایری از نبوغ زیادی برخورداره شکی درش نیست ولی اگر نخوان کسی فرار کنه…!
  نمی‌دونم والا کاش به ما ثابت کنن اشتباه فکر می‌کنیم.
  موفق و مؤید باشی

  پاسخ
 4. سلام نیما جان
  یه سؤالی داشتم. من به تازگی از گوگل ریدر استفاده می‌کنم و می‌خواستم فید سایت شما رو هم توی لیستم اضافه کنم اما هر چقدر جستجو کردم چیزی پیدا نکردم. می‌شه آدرس فید سایتت رو بنویسی اینجا تا بتونم ادت کنم.
  ممنونم از توجهت.
  نیما: خب بالای صفحه زیر جعبه جست‌وجو لینکش هست اما این جا هم می‌ذارم:
  https://osyan.net/atom.xml
  https://osyan.net/index.xml

  پاسخ
 5. شرمنده نیما جان…
  الآن اون بالای سایتت دیدمش. ببخشید یکم گیج‌بازی درآوردم. اما نمیدونم چرا با سرچ خود گوگل ریدر پیداش نمی‌کرد.
  شرمنده که مزاحمت شدم.
  نیما: مخلصیم

  پاسخ
 6. سلام. اولا به خاطر لینکی که به وبلاگم دادین ممنون. ثانیا از اول هم معلوم بود که شهرام خان قرار نیست مثل آدمیزاد محاکمه بشه و اینا نقشه داشتن که نجاتش بدن و موفق هم شدن!

  پاسخ
 7. سلام نیما جان،
  من نوشته‌های خوبت رو توی زیگ زاگ هم دنبال می‌کنم و با اجازه می‌‌خواستم بگم این اصطلاحس که به کار بردس درستش اینه: «تومنس هفت صنار توفیر داره» هفتش جا مونده 🙂
  نیما: چشم. سپاس از تذکر. اصلاح می‌کنم.

  پاسخ
 8. سلام نیمای عزیز
  توی کلوب تبریک گفتم ولی گفتم اینجا هم تبریک بگم. تولدت مبارک امیدوارم در این سال، خوب و خوش و چلچراغی باشی!
  نیما: سپاس ثمین جان.

  پاسخ
 9. به هر حال باید اعتراف کنم که هیچ کس به جز خواص نمی‌توانند در این مملکت زیاد پول در بیارن. اگر کسی این کار رو انجام بده احتمالاً به جرم مبارزه با خدا و پیامبر مجرم شناخته می‌شه.

  پاسخ
 10. فکر کنم خودشون فراریش دادن. آخه فرار کار هر کسی نیست یه جورایی غیرممکنه. حالا خدا رو شکر بهمون گفتن فرار کرده. خوبه این خبرو تکذیب نکردند.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید