کافه تیتر، نمایشگاه، قزوین

Ekhrajiha In Cafe Titrچند روز گذشته رو باید می‌رفتم چندین و چند جای مختلف. اون قدر خسته‌ام و کمبود خواب دارم که سرم روی گردنم بند نیست.
اول از همه روز پنجشنبه رفتم کافه‌تیتر چون قرار بود نشستی برگزار بشه و عوامل فیلم «اخراجی‌ها» بیان اونجا. رفتیم و نشستیم و دیدیم مسعود ده‌نمکی را به همراه کامبیز دیرباز، نیوشا ضیغمی، فخر‌الدین صدیق شریف، نگار فروزنده و سیدجواد هاشمی. خب صحبت شد درباره فیلم و بحث‌ها و اعتراض‌ها و چیزهای دیگه. من هم حرف خاصی نزدم و بیشتر گوش می‌کردم و جز یکی دو تا سؤال کوتاه. راستش خیلی هم برام جذاب نبود چون مطمئن بودم که همون حرف‌هایی گفته می‌شه که توی مصاحبه‌های دیگه هم گفته شده. بیشتر با این انگیزه رفتم که چند تایی از دوستان رو ببینم و به خاطر خوردن «ویجیز» که یه روزی مفصل درباره‌ش می‌نویسم.
و اما جمعه که نشستی بود درباره وبلاگ‌ها که توی نمایشگاه رسانه های دیجیتال و در غرفه ایسنا برگزار شد. مشروح گزارش رو می‌تونید اینجا بخونید. گرچه بحث‌های جالب‌تر و جنجال‌برانگیز دیگه‌ای هم گفته شد که توی این خبر موجود نیست. اون جا با یک مسؤول جالب توجه روبه‌رو شدم به نام آقای مجتبی طالبی و با مسؤولیتی موسوم به دبیر بخش وبلاگ جشنواره. ایشون بعد از شنیدن انتقادها و البته با لحن تمسخرآمیز در قالب محترمانه گفتند که برخی دوستان نیز حرف‌هایی زدند،‌ که بیشتر جنبه طنز دارد تا ارزش صحبت کردن. و قبلش هم اشاره کردند با توجه به سال انسجام ملی بهتره سکوت کنیم. ما که تعبیرمون این بود ایشون می‌فرمایند اصلاً انتقاد به تلاونگ مبارکمون هم نیست. شما باید خفه بمیرید. البته نظر ایشون یک نظر شخصی بوده و به نظر نمی‌اومد که مسؤولان دیگه‌ای که اونجا حاضر بودند با نظرش موافق باشند. به هر حال گزارش رو بخونید.
و اما شنبه ساعت ۶ صبح رفتم دانشگاه بین‌المللی امام خمینی قزوین. با بچه‌های چلچراغ مهمونشون بودیم و چند تا کارگاه برگزار کردیم و من هم یک ساعتی درباره روزنامه‌نگاری آنلاین و ویژگی‌هاش صحبت کردم.
حالا همه اینها رو بذارید کنار هم و بهشون کار روزنامه قیام و هدف و اقتصاد رو اضافه کنید. خسته شدم از بس که مردم! به دو روز استراحت در گیلان شدیداً نیازمندیم.


درباره نشست اخراجی‌ها در کافه تیتر:
«اخراجی‌ها» با «اخراجی‌ها» دیدار کردند، خبرگزاری فارس
ایول ایول داش مسعودو ایول، فتوبلاگ ساتیار امامی
ده‌نمکی و اخراجی‌ها در کافه تیتر! فتوبلاگ یلدا ذبیحی
شورشی‌ها در کافه تیتر، وبلاگ کافه تیتر
عکس‌های یلدا ذبیحی
اخراجی‌ها در کافه تیتر، بیژن صف‌سری
شورشی‌ها در کافه تیتر، وبلاگ گردباد
درباره نشست وبلاگ‌ها در جشنواره رسانه‌های دیجیتال:
اگر انتقاد کنید فاشیست هستید، وبلاگ علیرضا شیرازی
میزگرد جنجالی ایسنا در باره وبلاگ‌ها و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وبلاگ خبرنگار
نباید به مشکلات روزهای اول جشنواره دامن زد، خبرگزاری حیات

3 دیدگاه دربارهٔ «کافه تیتر، نمایشگاه، قزوین;

  1. رفتی اون جا نشستی پات رو انداختی رو پات یه مشت گفتی خندیدی اون وقت می‌گی خسته شدی از بس که مردی D:
    ای ول بابا!
    نیما: همین شماهایین نمی‌ذارین مملکت پیشرفت کنه دیگه. شما می‌خوای صبح زود از شیراز بری اصفهان و عصری برگردی بلافاصله بری سر کار و دو تا صفحه بنویسی و ببندی و ۱۲ تا صفحه سایت رو آپدیت کنی، طی طریق می‌کنی و معجزه؟ ای ول بابا!

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید