ای‌دی‌اس‌ال ما داریم می‌آییم

از اون‌جایی که گوش شیطون کر در منطقه مخابراتی ما (شهید مفتح) شرکتی که به دلایل تبلیغاتی اسمش رو نمی‌برم، شروع کرده به این‌که اینترنت ADSL بده، ما بسیار ذوق‌مرگ هستیم و قرار هست اگر مسلمان نشنود کافر نبیند مال ما هم فردا نصب بشه (بی‌تربیت نشو)، خلاصه ما از همین الآن اندر کف به سر می‌بریم فطیر. در این حین، بله دقیقاً در همین حین دوستان دیگرمان که در مناطق مخابراتی دیگر به سر می‌برند که اینترنت ADSLشان نمی‌شود (این اصطلاح اینترنت ADSLشان نمی‌شود یک چیزی مثل بچه‌شان نمی‌شود است)، بسیار زانوهای غم خود را محکم به بغل گرفته و دپرس شده‌اند، آن‌وقت ما یک جست‌وجوی سردستی کردیم و برای چند نفرشان کاشف به عمل آمد که مناطقشان ای‌دس‌اس‌ال‌شان می‌شود. از کجا؟ آها. عرض می‌کنیم خدمتتان که این سایت جست‌وجوگر ارتباط اینترنت یا اینترنت فایندر با گرفتن پیش‌شماره‌ها به شما اطلاع می‌دهد که کدام شرکت‌ها در منطقه شما اینترنت می‌دهند. شما هم می‌توانید بر حسب نوع ارتباطی که می‌خواهید داشته باشید اعم از دایال-آپ، ای‌دی‌اس‌ال، وایرلس یا هر چیز دیگر فهرست شرکت‌ها را مشاهده و با آنها ارتباط مشروع برقرار کنید. باشد که مقبول افتد. شما را در جریان باقی اتصالمان قرار خواهیم داد کامینگ سون.
به خبری که هم‌اکنون به دستمان رسید توجه فرمایید:
سازمان ملل طی یک نظرسنجی فراگیر از ساکنان قاره‌های مختلف خواست تا مردم «نظرشان را درباره کمبود غذا در سایر کشورها» اعلام کنند. متأسفانه این پژوهش به خاطر آن‌که کسی به این نظرسنجی پاسخ نداد، شکست خورد. کمیته علت‌یاب (از همین کمیته‌هایی که وقت شکست تیم ملی فوتبال چند تاش تشکیل می‌شه)، پس از مدتی بررسی علت بی‌پاسخ بودن را چنین اعلام کرد (قاره اقیانوسیه‌ای‌ها هم در بین ۴ قاره دیگر قر و قاتی بوده‌اند):
آفریقایی‌ها نمی‌دانستند غذا چیست.
آسیایی‌ها نمی‌دانستند نظر چیست.
اروپایی‌ها نمی‌دانستند کمبود چیست.
آمریکایی‌ها نمی‌دانستند سایر کشورها کجاست.
بخش بعدی خبر در ساعت پوما (که تازه از یکی دو در کردم) به سمع و نظرتان خواهد رسید.

11 دیدگاه دربارهٔ «ای‌دی‌اس‌ال ما داریم می‌آییم;

 1. چه باحاله این سایته! خوبه دیگه لازم نیست هی زنگ بزنیم همه جا بپرسیم ADSLمان می‌شود یا نمی‌شود؟ این خبری که به دستت رسید چقدر قدیمی بود D:

  پاسخ
 2. سلام… اومدم بهت بگم که خوندم… به خصوص جمله آخرشو… سریعاً لطف کنید جمله آخر رو ادیت کنید. به جان خودم اگه دودرش کنی همایون hp رو گروگان می‌گیرم.
  نیما: شنوندگان عزیز توجه فرمایید. صدایی که می‌شنوید آژیر قرمز است.

  پاسخ
 3. این سایتی که گفتی اصلاً هیچ جایی را برای ما پیدا نمی‌کند و خیلی […] و […..] می‌باشد.
  پوما هم انصافاً فقط برازنده‌ی خودته. حالشو ببر. من شخصاً امنیتِ پسرت رو تضمین می‌کنم. طرف مال این کارا نیست!

  پاسخ
 4. خوش به حالتون. شما چقدر باکلاسید. به شما حسودیمان می‌شود. چند تا دعا بد هم بلدم می‌خوانم شاید اینترنتتون بترکه!
  بیچاره اونهایی که یا ای دی اس الشون نمی‌شه یا خطشون پی سی ام هست و حتی دایل لاپشون هم بزور می‌شه.

  پاسخ
 5. نیما! یک کاری کن . تو این بخش لینکدونیت یک کاری کن آدرس لینک را بشه دید (مثلاً در استاتیوس بار). آدم نمی دونه لینک‌هات به کجا هستند و این کمی آزاردهنده است.
  نیما: ممکنه اون تعداد کلیک رو حذف کنم. اون وقت این مشکل حل می‌شه. شاید هم آدری رو به بالون اضافه کردم. سپاس علیرضا جان.

  پاسخ
 6. سلام گرم ما را از عسلویه دیار دریا، کوه، آتش و مظلومیت پذیرا باشید. با موضوع «تراژدی کار در عسلویه -شاید اطلاع رسانی مفید واقع شود….» منتظر نقد و اندیشه و همکاری شما هستیم..
  جوانان عسلویه انجمن اندیشه ورزان برنا.

  پاسخ
 7. سلاااام… من با اینی که علیرضا گفت به شدت موافقم. در ضمن همایون کم‌کم می‌شه یک‌سال‌اش… ولی این شیرینی که از دم تئاتر کوارتت تو قول‌اش رو دادی موند به دل ما… ایشالله بچه‌ات، یعنی ای‌دی‌اس‌ال‌ات نشه که داغ شیرینی رو به دل من گذاشتی. باور کن اگه شیرینی بدی، من هم شیرینی بچه‌ام رو می‌دم… به خدا!
  نیما: دِ بیا. یک سال کدومه؟ بچه هنوز سه ماهش نشده. ایشالله جشن ختنه‌سوران از خجالت در می‌آییم.

  پاسخ
 8. نه آقاهه ورژن کامل خبرت اینه:
  سازمان ملل طی یک نظرسنجی فراگیر پرسشنامه‌ای حاوی پرسش زیر را بین ساکنان قاره‌های مختلف توزیع کرد: «لطفاً نظر شخصی خود را درباره‌ی راه حلی برای مشکل کمبود غذا در سایر کشورها آزادانه اعلام کنید.» متأسفانه این پژوهش به خاطر آن‌که کسی به این نظرسنجی پاسخ نداد، شکست خورد٬ چون:
  آفریقایی‌ها نمی‌دانستند غذا چیست.
  مردم اروپای غربی نمی‌دانستند کمبود چیست.
  مردم اروپای شرقی نمی‌دانستند نظر شخصی چیست.
  مردم خاورمیانه نمی‌دانستند راه حل چیست.
  مردم آمریکای لاتین معنی آزادانه را نمی‌دانستند.
  آمریکایی‌ها نمی‌دانستند سایر کشورها کجاست.
  نیما: به خبر تکمیلی که هم‌اکنون همکارم قرائت کرد توجه فرمایید.

  پاسخ
 9. سلام، من تازه کشفت کردم در نتیجه فقط می‌گم جالبه. منتظر نظرات بعدیم باشید. شما هم خواستی منو کشف کنی بهم سر بزن. موفق باشی. شاد زی، دیر افزون.
  نیما: ما مخلصیم‌ها. منظورت مهر افزون بود دیگه؟

  پاسخ
 10. تازه ای دی اس الت شده ؟ آخی…. ما با کابل به یه کافی نت وصلیم… دلت بسوزه… بچز… 🙂
  وقتیدی به مام سر بزن خوش‌تیپ.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید