ترکیب من و باندراس بدون کاتالیزور

Nima and Banderesهفته‌نامه چلچراغدفعه قبل که با استفاده از آن سایت معلوم‌الحال شخصیت‌های ایرانی و هالیوودی را با هم مقایسه کردم، ترکیبی از ای‌میل‌ها و نامه‌های تشویقی و تنبیهی به دستم رسید که ۷۵ درصدش، آن را جذاب دانسته بودند و چوب‌کاریمان فرموده بودند و ۳۵ بلکه هم ۴۵ درصد دیگرش (به قول سلطان) تصور کرده بودند که آن شباهت‌های کذایی نظر من است و حسابی از خجالتمان درآمده بودند.
از آن‌جایی که ما هم کتک‌خورمان حسابی ملس است، تصمیم گرفتیم که یک سایت دیگر از همین نوع را معرفی کنیم. اما این بار به جای شخصیت‌های محبوب شما، خودمان را در سیبل مقابل قرار دادیم تا شما هم آتشبارتان را مستقیماً به سوی خودمان نشانه بروید.
سایت «مورف‌تینگ» می‌تواند دو چهره مختلف را با هم ترکیب کند. به عبارت ساده‌تر شما می‌توانید چهره دو فرد مشهور را که در سایت موجود است با هم ترکیب کنید. اگر عضو این سایت باشید، حتی می‌شود که عکس خودتان را در سایت آپلود و پس از طی مراحلی آن را با چهره یک هنرپیشه ترکیب کنید.
اگر دوست دارید بدانید که حاصل واکنش شیمیایی قیافه شما و براد پیت یا نیکل کیدمن چه خواهد شد، ابتدا یک عکس با کیفیت از خودتان بگیرید. عکس شما باید از روبه‌رو باشد و ترجیحاً عینک، ریش و سبیل یا الحاقات دیگری بهتان ضمیمه نشده باشد. پس از این که در سایت عضو شدید و عکستان را آپلود کردید، باید یک سری نقاط را روی عکس مشخص کنید. در مراحل مختلفی که سایت راهنماییتان خواهد کرد، نقاطی از صورت و اجزایش مشخص می‌شود. گوشه‌های چشم، لب، گوش و خط مو را با نقاط سبز رنگی نشانه‌گذاری می‌کنید و پس از آن، عکستان برای ترکیب آماده است. کنار عکستان لینکی مشاهده می‌کنید به نام «مورف». پس از کلیک روی آن، هنرپیشه مورد نظر را از فهرست انتخاب می‌کنید و پس از سه ثانیه عکس ترکیبی در اختیار شماست. برای نمونه می‌توانید ترکیب چهره من را با این دوستان هنرپیشه‌ام ببینید.

ترکیب چهره من و آنتونیو باندراس


ترکیب چهره من و جرج کلونی


ترکیب چهره من و جانی دپ


ترکیب چهره من و الویس پریسلی


ترکیب چهره من و مونالیزا

3 دیدگاه دربارهٔ «ترکیب من و باندراس بدون کاتالیزور;

  1. یه سلام که بوی قدیم را می‌دهد اما تازه است.
    خیلی وقت بود دلم می‌خواست بیام یه سری به سایتت بزنم ولی عجیب درگیر بودم. آخه خدا قبول کنه دارم برای کنکور فوق لیسانس درس می‌خونم و بدجوری سر خودم رو شلوغ کردم. خلاصه اینکه دلم برای نوشت‌ هات تنگ شده بود. این ترکیب عکس‌ها خیلی باحال بود. راستی نمی‌دونستم تو این‌قدر به آنتونیو بانداراس شباهت داری.
    حیف شد دیر فهمیدم….

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید