بازگشت اتوموبیل‌های قدیمی در ظاهر جدید

این روزها بنابر علتی که بعداً خواهم گفت در حال گشت و گذار روی اینترنت هستم به دنبال اتوموبیل‌های مختلف (نه بابا فعلاً بحث خریدن ماشین نیست). داشتم چرخی می‌زدم که رسیدم به یک سایت انگلیسی که بعضی مدل‌های ماشین رو در نسخه قدیم و جدید در کنار هم نشون داده بود. مثلاً فولکس قورباغه‌ای معروف به بیتل هم در دهه هفتاد تولید می‌شد و هم بیش‌تر از بیست سال بعد نسل جدیدش رو به بازار عرضه کرد. از قرار معلوم طراحان صنعت خودرو بدشان نمی‌آید مانند کارگردان‌ها و تهیه‌کنندگان سینما نسخه‌های محبوب قدیمی را بازسازی کنند. حالا هم بدک نیست نگاهی به مدل‌های معروف و محبوبی بندازیم که جدید و قدیم تولید شدند:


مدل معروف فولکس واگن قورباغه‌ای یا بیتلبی‌ام‌‌و ایس‌تا

مینی‌ماینر معروف

فیات ۵۰۰


منبع: Funniez

9 دیدگاه دربارهٔ «بازگشت اتوموبیل‌های قدیمی در ظاهر جدید;

 1. سلام دوست سبز من
  وبلاگ زیبایی داری من وبلاگ شما رو در وب یکی از دوستان دیدم من شمارو لینک کردم خوشحال میشم به کلبه ماهر سر بزنی.
  شاد،پیروزو همانند دماوند سربلند وپایدار باش
  یا علی

  پاسخ
 2. ما خودمان فهمیدیم شما جرا این روزها هی دنبال ماشین می‌گردید در نت! نه! ما اصلاً از این ماشین‌ها نمی‌خواهیم برای تولدمان! راضی به زحمت نیستیم، یک چیز کوچک‌تر و جمع و جمع تورتر !!!
  نیما: ماشین رو انتخابش کردم. منتظر اینم که بدونم از چه رنگی خوشت میاد که بندی رو که قراره وصل کنم بهش و دنبال خودش بکشی باهاش ست کنم.

  پاسخ
 3. سلام دوست عزیز. من خواهر سایه هستم. خواهرم بم گفت وبلاگ یکی از نویسندگان چلچراغ رو می‌خونه. منم چون طرفدار پر و پا قرص مجله‌تون هستم (اگه اسم وبلاگم رو ببینی کاملاً متوجه می‌شی!!) اومدم تا سلامی عرض کنم!! اوه چه رسمی شد نه؟
  صفحه شما باعث ورود من به بلاگستان شد. من اون موقع دسترسی به کامپیوتر شخصی نداشتم و با خوندن صفحه چت آرزو می‌کردم بتونم یه روز وبلاگی از خودم داشته باشم. راهنمای وبلاگ‌نویسی (البته برای تسهیل وبلاگ‌نویسی تازه‌واردان) و خوب یادمه. خلاصه یه تشکر به شما بدهکار بودم. البته وبلاگ اولم رو به دلایلی پاک کردم و الان یه دونه جدید زدم که فرصت درست حسابی نویسی رو توش ندارم!!
  خوشحالم از دیدن وبلاگتون. موفق باشین. سلام من رو به همه چلچراغی‌ها برسونین.
  نیما: خوشحالم که نوشته‌های صفحه چت باعث شده که بنویسی. مخلصیم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید