رضا ولی‌زاده بازداشت شد

خبر بازداشت رضا را از وبلاگ حسین نوروزی خواندم و متأسف شدم. او را از زمان مخالفت با طرح ساماندهی سایت‌ها می‌شناسم. بعد متوجه شدم که بازنگار هم سایت اوست. سایتی که مطالب وبلاگ را در دسته‌بندی‌های مشخص بازنشر می‌کند. رضا پسری بسیار مؤدب است که می‌داند چطور حس احترام آدم را برانگیخته کند. برخوردهای بعدی‌ام هم که بیشتر در کافه تیتر بود و یک بار هم در خانه‌اش و در میزگردی برای شبکه تلویزیونی یک آلمان. در یکی از نمایشگاه‌های بی‌شمار آی‌تی که هر ماه برگزار می‌شود هر دو میهمان غرفه ایسنا بودیم به همراه علیرضا شیرازی و حمید ضیایی‌پرور. به خاطر دارم که شدیداً شاکی بود از این‌که بودجه و فضای بزرگی را در اختیار طیف خاصی از بلاگرها قرار داده‌اند تا برایشان تبلیغ شود. می‌گویند بازداشتش به خاطر خبری است که درباره سگ‌های محافظ احمدی نژاد نوشته بود. چهار سگ ۶۰۰ میلیون تومانی از احمدی نژاد محافظت می‌کنند.
امیدوارم که زود آزاد شود. همین روزها تولدش است.
اخبار بازداشت رضا را می‌توانید از طریق بالاترین دنبال کنید.

2 دیدگاه دربارهٔ «رضا ولی‌زاده بازداشت شد;

 1. سلام. می‌بینم که اول شدم هوووراااااا
  خب مطلبت رو خوندم. اولیور… رو که تو ۴۰چراغ خونده بودم. داستان مینیمالت قشنگ بود ولی خب من کلاً از این مدل‌ها خوشم نمیاد. درباره ADSL باید بگم فکر می‌کردم شماها در این باره دیگه مشکلی نداشته باشین. تو اصفهان که باید خودمون متقاضی پیدا کنیم تا به حد نصب برسه. درباره این پست آخر هم واقعاً متأسف شدم. ترجیح می‌دم ادامه ندم درباره توضیح تأسفم.
  موفق باشی. شاد زی. مهر افزون

  پاسخ
 2. یه سلام گرم که تو این سرمای سوزناک مثل یه فنجون قهوه داغ حسابی بچسبه.
  آقا ما هم خیلی دلمون گرفت از اون خبر …اصولاً آخه نیست اینجا مهد دموکراسیه و ما بسیار آزادی بیان داریم این جور اتفاقات خیلی به ندرت می‌افته و ما هم حساس کلی شلوغش می‌کنیم. وگرنه چیزی نشده که! اینها نیست از سگ و این جور چیزها خوششون نمیاد چون اخ و جیز و نجسه برای همین کلی ناراحت شدن دیگه! مطمئناً اگه راجع به پیشی ملوس‌های محله محموداینها می‌نوشتن اوضاع فرق می‌کرد.
  یه سری به ما بزن تا دستگیر نشدیم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید