سرویس «میانبر یاهو» برای وردپرس

Enhance your blog posts with Yahoo! Shortcutsاین برنامه‌نویسان محترم سرویسی راه‌اندازی کرده‌اند که با استفاده از سرویس‌های دیگر یاهو به کاربران وردپرس امکان تازه‌ای می‌دهد. در واقع پلاگین «میانبر یاهو» چیزی شبیه اسنپ‌شاتس هست که چند ماه پیش در وبلاگ‌ها خیلی مد شده بود. کسانی که از اسنپ‌شاتس استفاده می کنند، به یاد دارند که با آوردن ماوس روی هر لینک، تصویر کوچکی از صفحه مقصد در یک پنجره باز می‌شود.
در صورتی که پلاگین میانبر یاهو را به سیستم مدیریت محتوای وردپرس اضافه کنید، به طور خودکار برخی از کلمات درون متنتان توسط این پلاگین پیدا می‌شود و بیننده می‌تواند درک بهتری از لینک مقصد داشته باشد. اگر لینک، یک مکان باشد، در پنجره میانبر می‌توان آن‌را روی نقشه یاهو دید. اگر یک شرکت باشد، از آن پنجره وضعیت آن در بورس به صورت نمودار نشان داده می‌شود. همین‌طور این امکان درباره عکس‌ها در فلیکر، اخبار و وضعیت بازار قابل استفاده است. در عین حال شما می‌توانید لینک‌های مقصد یا میانبرها را مدیریت و آنها را به صفحات دلخواه و حتی نوشته‌های دیگرتان متصل کنید.
اگر می خواهید بدانید این سیستم چگونه کار می کند، این‌جا کلیک کنید. برای درک بهتر و اطلاع از چگونگی کار این دموی ویدئویی را مشاهده و در صورت تمایل این پلاگین را از این‌جا دریافت کنید و یک تی‌شرت مجانی هم هدیه بگیرید.

3 دیدگاه دربارهٔ «سرویس «میانبر یاهو» برای وردپرس;

  1. باز که شما دلبری کردید از من! حالا ما گفتیم عاشق تکنولوژیتان شده‌ایم، تو هم هی پست IT بذاز! یه سؤال: چه خوانده‌اید شما؟ یک سؤال دیگر… نه ولش کن حوصله نداریم. بعداً می‌پرسیم! ما تازه از کنسربت احسان برگشته‌ایم! خسته‌ایم!
    نیما: همین روزهاست برایمان حرف در بیاورند! جواب اول: ما کامپیوتر خوانده‌ایم خیر سرمان. جواب دیگر هم بماند برای بعد! تازه یک مطلب برای جایی نوشته‌ایم! خسته‌ایم!

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید