چرا متولدان آذر این‌قدر زیادند؟

تست کنکور ۸۷:
= تعدد تولد دوستان و آشنایان در ماه آذر به خاطر چیست؟
الف- تشکیل نطفه در فروردین به خاطر آب و هوای بهار
ب- تشکیل نطفه در فروردین به خاطر سرخوشی در تعطیلات عید
جیم- تشکیل نطفه در فروردین به خاطر بی‌کاری در تعطیلات عید
دال- تشکیل نطفه در تیر ماه همین‌جوری و تولد شش ماهه

11 دیدگاه دربارهٔ «چرا متولدان آذر این‌قدر زیادند؟;

 1. ه : مراسم ازدواج در تعطیلات عید و هول بودن یا ناشی بودن عروس و داماد
  و: بالا رفتن قوه جنسی ( به قول آخوندا باه ) به علت مصرف تنقلات و غذاهای خوب خوب در تعطیلات نوروز
  ز: بالاخره از درخت که کمتر نیستیم. اونا گرده افشانی می کنن و ما هم …
  ح: بیشتر بگم از مینیمالیت در میاد

  پاسخ
 2. هه هه هه! کور خواندید!!! ما متولد شب یلدا هستیم! و از آن‌جا که بعد از نیمه‌شب به دنیا تشریف فرما شدیم متولد دی ماه محسوب می‌شویم!!! شناسنامه‌مان را البته برای اول شهریور گرفته‌اند تا ما را با جبر و زور ۱ سال زودتر به مدرسه بفرستند :(( ولی ما مسلماً همان شب یلدا را تولد می‌گیریم! شما هم بیایید! ما شما را دوست داریم آخر! زیرا شما خیلی دز تکنولوژیتان بالا است و ما عاشق این جور اجناس ذکور هستیم! کاش می‌شد این کامنت عاشقانه‌مان را به صورت خصوصی برایتان می‌گذاشتیم!!! لطفاً امکان کامنت خصوصی گذاشتن را در وب‌سایتتان فراهم نمایید زیرا ما حوصله‌ی میل زدن نداشتیم!!! D:
  نیما: حتی اگر اول دی به دنیا آمده باشید، ماجرا بر می‌گردد به اواخر اسفند ماه. مثلاً یک جایی حول و حوش ۲۹ اسفند که هم تعطیل است و هم روز ملی شدن صنعت نفت است و خلاصه ممکن است نطفه محترمتان بسیار هم سیاسی باشد که البته همه می‌دانیم سیاست والدین ندارد. آن‌وقت ممکن است زیاد به نفعتان نباشد که با ما سر دو روز این‌ورتر چک و چانه بزنید.
  اما در باب تولد. عرض می‌فرماییم که میلاد با سعادت خودمان اسفند است هر چند شناسنامه‌مان را ۶ ماه آن‌ورتر گرفته‌اند که بشود ۳۰ شهریور و ما را هم به جبر و زور یک‌سال زودتر به مدرسه روانه کردند با یک چیزی که به گمانمان الفانتان شوئه بود و حالا بهش می‌گویند کفش ملی. و اما بحث شیرین کامنت خصوصی. ایمیل را برای همین کار تعبیه کرده‌ایم دیگر. عقشولانه‌ای که حال ایمیل زدن نداشته باشد همان بهتر که رازش را علنی بنویسد و ما در عوض به همگان پز بدهیم که آی ملت ببینید که ما چقدر جذاب می‌باشیم و بشتابید که غفلت موجب پشیمانی است.

  پاسخ
 3. آذری‌ها سلام من هم آذری هستم آقای هیتلر رو که یادتونه؟ اونم آذریه پس به آذری بودنتون افتخار کنید. راستی کسی هست ۱۳ آذری باشه یا همون نزدیکی‌هاش در صورت وجود یه pm به id من بده باهاش کار دارم فرقی نمی‌کنه پسر باشه یا دختر ولی مهم خیلی مهم.
  نیما: این افتخاره که هیتلر آذریه؟

  پاسخ
 4. کجا آذری‌ها زیادن؟ من بعد از کلی گشتن و از همه سوال کردن تو آشناهام فقط ۲ نفر آذری پیدا کردم… راستی من هم ۱۳ آذرم کسی کاری داشت؟

  پاسخ
 5. خب آذری‌ها زیادن که باشن!!! از بس باحالن، خدا زیادتر از بقیه آفریدتشون!!! دم همتون گرم مخصوصا شب یلدایی‌هایی که صبح ۳۰ ام آذر به دنیا اومدن….

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید