تولد، جشنواره فیلم و گجت رادیو بی‌بی‌سی

BBC Persian Radio Gadget for Vistaراستش ربط اجزای این تیتر به هم مثل رابطه فی‌مابین آقای گودرزی و خانوم شقایقی هست. برای همین برچسب روزنوشت می‌زنم به این نوشته تا هر کدوم از این بخش‌ها رو به طور مجزا بنویسم. راستش این دو روز تعطیل بی‌کار نبودم که هیچ، کلی هم مثل زنبور کارهای جورواجور کردم. یک عدد تولد کافی‌شاپانه رفتیم، جشنواره فیلم فجر در سینما صحرا (سینمای مطبوعات)، به همراه دستکاری توی یکی از ابزارهای میزکار ویندوز ویستا که نتیجه‌اش شد گجت رادیوی فارسی بی‌بی‌سی.
گجت‌ها برنامه‌های متنوعی هستند که روی دسکبار شما نصب می‌شن و قابلیت‌های مختلفی روی میزکار در دسترستون قرار می‌دن. علاوه بر ویندوز ویستا، ویندوز ایکس پی در سرویس‌پک ۳ هم قابلیت گجت دسکبار رو داره.
گجت رادیوی فارسی بی‌بی‌سی رو در سایت مایکروسافت آپلود کردم و منتظر تأییدش هستم. به محض اون‌که تأیید شد، اطلاعات بیشتر و آدرس دانلود رو منتشر می‌کنم تا هر کسی که خواست دریافت و نصب کنه و بدون دردسر و مشکلاتی که چس‌فیل باعثش شده، به رادیوی آنلاین گوش بده.

1 دیدگاه دربارهٔ «تولد، جشنواره فیلم و گجت رادیو بی‌بی‌سی;

  1. دوست جون کلی کلی کلی خوشحالم کردی که اومدی. مرسی زیاد. هم به خاطر کادوی خوشگل‌ات هم به خاطر اومدن‌ات هم به خاطر این‌که تازه همایون رو هم آورده بودی و توش چلوکباب خوردیم! D:

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید