گزارش ویدئویی از آخرین نمایش بهرام بیضایی

چند وقت پیش درباره کانال‌های یوتیوبی در مطلبی با عنوان «ویدئوهای دختری به نام مگی‌بن» نوشتم و جای کانال‌های ایرانی و تولید برنامه‌های خانگی ویدئویی را خالی کردم. حالا دوست عزیزم ساسان پیروز اولین ویدئو از مجله تصویری اینترنتی‌اش به نام «تماشا» را در یوتیوب گذاشته که گزارشی است از آخرین نمایش بهرام بیضایی «افرا، یا روز می‌گذرد». دیدنش را به شما توصیه می‌کنم و لینک دادنش را ایضاً که موجب خیر است در دنیای آی‌تی ایرانی. خود ساسان این گزارش را تقدیم کرده است به ایرانیان خارج از کشور و آنها که نتوانستند این نمایش را ببینند.

4 دیدگاه دربارهٔ «گزارش ویدئویی از آخرین نمایش بهرام بیضایی;

 1. خوشحالم که بالاخره سایت شما از زیر گیوتین درآمد و «رفع فیلتر» (واژه جدیدیه. یکی به فرهنگستان زبان، این کشفو اطلاع بده) شد.من یه فراخوان (یا یه بازی مسخره یا هر چیز دیگه‌ای که شما اسمشو می‌ذاری) توی وبلاگم راه انداختم که توی اون هر کسی، از بهترین کتاب یا کتاب‌هایی که خونده، اسم می‌بره. توضیحات بیشتر توی وبلاگم هست.
  ممنون می‌شم اگه سر بزنید. (اگرم نزدید، بازم ممنون، همین که وقتتونو برای خواندن نوشته‌های دیوانه‌ای مثل من صرف (یا تلف) کردید، خودش کلیه).
  موفق باشید و ببخشید به خاطر این همه جمله معترضه تو پرانتز.
  نیما: مگه فیلتر بودم؟ از کجا؟ سر می‌زنم. امیدوارم بتونم به این بازی‌های وبلاگی که دعوت می‌شوم جواب بدم.

  پاسخ
 2. دست شما از بابت تهیه و نمایش بخشی از نمایشنامه افرا درد نکند. کار بسیار مفید و ماندگاری کردید. تهیه این تکه نیز بسیار حرفه‌ای بود. پیروز باشید
  نیما: کاری که دیدید کار ساسان پیروز بود. دستش درد نکنه.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید