معرفی یک گروه خشن

گاهی آدم دلش الکی می‌گیره. مخصوصاً این روزها و توی هیر و ویر اخبار انتخاباتی آدم لازم داره که یک خورده از ته دل بخنده. این فرصت خنده هم که قربونش برم زیاد پیش نمی‌آد. منظورم یه خنده حسابیه‌ها، نه از این تلخ‌خندهایی که بعد از اظهارات مشعشعانه اساتید در اخبار بر لبامون نقش می‌بنده (تیکه نقش بستن لبخند همون لبخند زدنه اما یه ریزه هنری‌تر. یه چیزی تو مایه‌های لبخند خانوم مونالیزا).
به هر حال از اون‌جایی که من بسیار انسان فروتنی هستم (به جون محمود)، در این قحطی خنده دلم نیومد تک‌خوری کنم.
این گروه خشن (Khashen Band) احتمالاً یک تعدادی بر و بکس دانشجو یا مشابهش هستند که رو موزیک، کلیپ خونگی درست می‌کنن. یعنی روی آهنگ‌ها لب می‌زنن و یه جاهایی از کارهاشون هم واقعاً خنده‌داره. به هر حال اگر حوصله طنز وزین ندارین، سراغ دیدن این ویدئوها نرین و وقتتون رو تلف نکنین. اما اگه دلتون واسه لوده‌بازی‌های دوره مجردی تنگ شده، قول می‌دم که یه دل سیر بخندین. این شما و این یک نمونه از ویدئوهای این گروه خشن. برای دانلود این ویدئوها در فرمت MP4 هم می‌تونید از این ترفند استفاده کنید.حالا اگه از این گروه خوشتون اومد، این یکی و این یکی رو هم ببینید.

3 دیدگاه دربارهٔ «معرفی یک گروه خشن;

  1. اومدیم یکم بخندیم اما قسمت نشد چون پیغام داد که کلیپ در دسترس نیست خنده به ما نیومده.
    نیما: گاهی نمی‌تونی روی این صفحه ببینی. باید از خود یوتیوب ببینی. روی لینکی که دادام کلیک کن توی یوتیوب ببین.

    پاسخ
  2. آخ گفتی! خنده! اولش اشکم در اومد! راستی! دارم دانلود می‌کنم! به جان خودم اگه نخندونه منو می‌رم زیره بارون! آخه ۳ مگه تازشم همین نوشته‌هات کرکرو خندس! بازم تازشم چون قول دادی دارم دانلود می‌کنم! تازشم چون قبلش داشتم در مورده صنعت سرگرمی جست‌وجو می‌کردم بعدش موضوعت رو دیدم حال کردم! می‌گم نیما خان؟ یه بار هم درمورد روزنامه‌نگاری و اعتماد به نفس و اینا که شما دارین ما نداریم یکم بنویسید! من حرفتو گوش می‌دم! آخه چطوری می‌شه یه آدم معمولی در مورده ۴۷ تا موضوع علم داشته باشه که باز از خودش دانش تراوش کنه!!
    پوووف خیلی پرحرفی کردم ویدئو دانلود شد برم ببینمش دعات کنم.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید