نهضت پُست‌جواتیسم با جایزه

Jafatاز اون‌جایی که (نمی تونم دقیقاً جاش رو نشونتون بدم) اثبات شده باید برای ایجاد موج در وبلاگستان یا یک فیلمی مثل سیصد ساخته شود یا یک مسابقه‌ای، جایزه‌ای چیزی راه‌اندازی بشود، ما هم برای همه‌گیر شدن موج نئوجواتیسم تصمیم به اهدای جوایز گرفتیم. این هم تیزر تلویزیونی – رادیویی:
فقط یک روز باقی‌ست. شما… شما می‌توانید با تکمیل موجودی جوات خود تا پایان امسال یکی از برندگان خوشبخت یک صد و چهل دستگاه اکانت بالاترین باشید.
فقط کافی است یک عکس جوات از خودتان در وبلاگ منتشر کنید و قبل از این‌که دیگران با جست‌وجوی اینترنتی سابقه شما را رو کنند، پُست‌جواتیست بودن خود را به هتل کانتینانتال آدم‌فروش بکوبید. بعدش همین‌جا در طی مراسمی تا پول بدی رفیقتم، مگسانند گرد شیرینی.
لپ کلام: یک عکس جواتی از خودت بذار تو وبلاگت، لینکش رو توی نظرات اینجا بذار، یک اکانت بالاترین برات بفرستم.
تبصره: به افرادی که خودشان اکانت بالاترین دارند ولی عکس جوات از خودشان منتشر می‌کنند بشارت می‌دهم که اجر اخروی تضمین‌شده با شصت انگشت (به قاعده یک وجب) گارانتی، نصیبشان خواهد شد.
توضیح: این کاریکاتور جوات هم اختراع بزرگمهر حسین‌پور هست. ضمن آرزوی مغفرت برای بازماندگان آن مرحومه اجماعاً کف مرتبی بزنید.

8 دیدگاه دربارهٔ «نهضت پُست‌جواتیسم با جایزه;

 1. سلام جناب نیما
  امروز روز آخر ساله و منم خواستم آخرین کامنتو بذارم
  سال نو مبارک
  با آرزوی سلامتی موفقیت و شادی و آرامش

  پاسخ
 2. عیدت مبارک مهندس جونم. برات سفرای خارج از کشور مخصوصاً با جیب پر پول آرزو می‌کنم … ولی برا اینکه خدا زیادم لوست نکرده باشه احتمالاً سفرت یه جاییه حوالی افغانستان و پاکستان… البته اگه به توی خوش‌شانس باشه که یهو می‌بینی آنجلینا جولی و پملا اندرسون هم می‌خوان از این سفرای صلح‌آمیز به همین جاها بکنن. ولی خدایی اگر باهاشون همسفر شدی بهشون سلام برسون مخصوصاً به آنجلینا جون عزیز دلم بگو شیرین گفته بی‌معرفت دیگه بچه‌دار شدی نباید یه یادی از برو بچس قدیم بکنی؟
  نیما: عید تو هم مبارک. والله من همچین زیاد هم خوش‌شانس نیستم. آخر سالی که حقوق بهمن به این‌ورمون رو ندادن چه برسه به عیدی. حالا باز بگو آنجلینا.

  پاسخ
 3. نیماالدوله ضمن طول تبریک به مناسبت سال نو یک سؤالی داشتم از خدمتون. می‌خواستم بدونم خانم‌ها هم می‌تونن عکس جواتی بذارن؟ البته این‌که خانم‌ها اصلن عکس جواتی ندارن هم مد نظره‌ها!
  نیما: بلااشکال و جائز است.

  پاسخ
 4. کی می‌گه خانم‌ها عکس جواتی ندارند؟ تشریف بیارید وبلاگ خودم ببینید که از خروار مشتی گذاشته‌ام! 🙂
  نیما: اتفاقاً همون روزی که گذاشتی اومدم و دیدم و ایمان آوردم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید