سوتی شبکه ۲ و پلنگ صورتی مستر بین

Mr. bean take an examیکی از اپیزودهای مستر بین Mr. bean take an exam نام دارد. یکی از برنامه‌های شبکه دو سیما هم رنگارنگ نام دارد که اجرای لوس و نچسب «بهمن هاشمی» تمام لحظات خنده‌دار برنامه را به دلپیچه تبدیل می‌کند.
ارتباط این دو این است که گاهی اپیزودهای مستر بین را در رنگارنگ نشان می‌دهند. خوشبختانه ما اگر اپیزودهای مستر بین را صد بار هم ببینیم، باز هم می‌خندیم. تا این‌جای کار را بگذارید به خاطر اشکالات ما که بیننده باشیم. در این یک اپیزود صحنه‌ای وجود دارد که مستر بین عروسک پلنگ صورتی را از کیفش بیرون می‌آورد آن هم در حالی که دمش لای پایش گیر کرده (مثل همین عکس). خب طبیعی است که به هزار و یک دلیل این صحنه خنده‌دار است (هزار تایش را من می‌گویم آن یکی را خودتان بگویید). آن‌وقت اگر این صحنه را از برنامه رنگارنگ پخش کنند، آدم خیلی خوشش می‌آید دیگر. گفتم بگویم که لال از دنیا نروم. شما هم اگر ادعا می‌کنید که این آیتم‌های مستر بین را ندیده‌اید، من هم ادعا می‌کنم شما ندید بدید تشریف دارید. لینکش را هم می‌گذارم که از یوتیوب ببینیدش.

9 دیدگاه دربارهٔ «سوتی شبکه ۲ و پلنگ صورتی مستر بین;

 1. بابا ایول شما! به شدت دنبال می‌کنی‌ها نیما جون D: حالا بهمن هاشمی مثل همیشه روی تصویر حرف می‌زد و شر و ور می‌گفت یا نه؟ آخه تیکه انداختن توی همچین صحن‌ ای خداست.
  نیما: خوشبختانه روی این اپیزود نطقش کور شده بود.

  پاسخ
 2. بابا دقت! در این لحظه محمدرضا حسینیان کم بود که بگه: به به! به به! ( لازم به توضیحه که مهران مدیری این تیکه رو از حسینیان سرقت ادبی کرده بیده!)

  پاسخ
 3. نیماااااااااااا چطوری دوباره باز پیدات کردم… من کیمیام دوست شوشو… البته که یادت هست… P:
  نیما: البته که یادم هست. اما مگه من گم شده بودم؟ lol

  پاسخ
 4. بابا خیلی باحالی هم تو هم بهمن هاشمی
  …حالا اقا نیما با کیمیا خانم دوست شو..
  نیما: باحالی از خودتونه با این پیشنهادتون!

  پاسخ
 5. زندگی دیدن یک باغچه از شیشه‌ی مسدود هواپیما
  خبر رفتن موشک به فضا
  لمس تنهایی ماه
  فکر بوییدن گل در کره‌ای دیگر

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید