ماوس خمیری

Moldable Mouseهفته‌نامه چلچراغ– برای کسانی که اهل کار زیاد با کامپیوتر هستند، ماوس چیزی شبیه به فرمان ماشین است برای راننده‌ها یا ششلول برای کابوی‌ها. در واقع انتخاب ماوس و خوش‌دستی آن یک اصل به شمار می‌آید. یادم هست برای آن‌که یک ماوس مناسب برای خودم انتخاب کنم، چند ساعتی را در مغازه‌های مرکز کامپیوتر پایتخت زیر و رو کردم. ماوس‌های هم که از داخل بسته‌بندی نمی‌شود در دست گرفت و خوش‌دستی‌اش را امتحان کرد.
اما شرکت Lite-On ماوسی را طراحی کرده که جایزه معتبر طراحی Red dot را برنده شده است. این جایزه یکی از معتبرترین جوایزی است که در زمینه طراحی صنعتی به صورت سالانه اهدا می‌شود.
ویژگی این ماوس (موشواره) این است که مانند خمیر بازی تغییر شکل می‌دهد. شما می‌توانید آن را مطابق سلیقه خودتان بسازید. جنس این ماوس از گل مدلسازی و روکش نایلون و پلی‌اتان است. این ماوس که کملاً قابل بازیافت هم هست مانند ماوس‌های دیگر کلیدهای کلیک و لمسی اسکرول را دارد. کاربران می‌توانند اشکال مختلفی را مطابق با شکل دست و انگشتان خود از نظر کوتاهی یا بلندی به این ماوس بدهند یا آن‌که آن را در صورت‌ها غیرمعمول یا شبیه دسته‌های بازی بسازند.


در همین زمینه:
صفحه پروژه در سایت رد دات

1 دیدگاه دربارهٔ «ماوس خمیری;

  1. سلام… گاهی هیچ اتفاقی نمی‌افتد… گاهی روزها می‌گذرد. بدون اینکه آب ازآب تکان بخورد. پرده‌ای کنار برود یعنی عکسی بشود توی یک قاب عکس آن هم کهنه بزند…. و در این… این در آرامش لعنتی. چیزی جز حس جانکاه پوچی برایمان نمی‌ماند. گاهی هم زندگی مثل همیشه است… بار اما ما هستیم که فرق می‌زنیم… فرق داریم نه از وسط سرمان… که دلمان یک چیزخاص می‌خواهد. یک هیجان خاص یا حتی نه.. یک رویایی مرده
    اگر دوست داشتید برای ما کارهایتان را بفرستد… اگر دوست داشتید ما را لینک کنید… با امید روزهای بهتر در آینده….
    نیما: الان این به ماوس خمیری خیلی مربوط بود دیگه؟! این سه نقطه‌ها من رو کشته والله.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید