بیایید رکورد بزنیم

مرورگر محبوب من فایرفاکس است. اصلاً هم متوجه نمی‌شوم چطور ممکن است یک عده هنوز از اینترنت اکسپلورر استفاده کنند (اسمایلی لج‌بازی). پیش خودمان بماند من فقط وقتی از اینترنت اکسپلورر استفاده می‌کنم که مجبور باشم. اجبار هم که می‌دانید یعنی چه؟ یعنی استفاده از نرم‌افزارهای شیلترفکن که فقط روی اکسپلورر نصب می‌شوند!
به هر حال حالا که این دوستان فایرفاکسی تصمیم گرفته‌اند رکورد دانلود یک نرم‌افزار در یک روز را بشکنند، نامردی است که در آن شرکت نکنیم (نامردی چرا حالا؟)
حتماً باید برایتان سرود ای ایران را پخش کنند تا بروید تظاهرات یا پای صندوق؟ بعضی وقت‌ها باید در اتفاقات این چنینی شرکت کرد تا یک موج جدید راه انداخت. موجی به نام فایرفاکس.
برای آن که بدانید جریان چی هست بهتان توصیه می‌کنم مثل بچه انسان بنشینید و این نوشته را بخوانید.
یک مورد فرهنگی دیگر که مدت‌هاست می‌خواهم بگویمش: آقا جان وقتی یک وبلاگی یک موضوعی را درست و حسابی توضیح داده، چه لزومی دارد ما هم برویم آن را دوباره توضیح دهیم؟ بهتر نیست به آن مطلب لینک بدهیم؟


در همین زمینه:
میزان پراکندگی داوطلبین شرکت در روز دانلود فایرفاکس ۳، وبلاگ نیمه ماه

8 دیدگاه دربارهٔ «بیایید رکورد بزنیم;

 1. مرسی از خبررسانی‌تون نیما جان، من از اولین روزهای فایرفاکس ۳ ازش استفاده می‌کنم و می‌شه گفت بروزر نسل آینده هست و واقعاً با پلاگین‌هاش حال کردم مخصوصاً آخرین اخبار هواشناسی D: D: من که به همه دوستام خبر دادم، تا ببینیم این مهم‌تره یا خلیج فارس!!!! D: D:

  پاسخ
 2. خب اولین کاری که کردم اشاعه این خبر بود. امیدوارم به عنوان اشاعه فحشا تلقی نشه و شامل طرح نیروی انتظامی نشیم. D:
  یه خورده دست بجنبونیم ببینیم چی میشه (;

  پاسخ
 3. آقا این مشکل نمایش چپ و چوله‌ی سایت‌ها و وبلاگ‌های فارسی تو فایرفاکس را چه جوری باید حل کرد؟
  نیما: مشکل از طراحی سایت‌ها و وبلاگ‌ها هست. باید خودشون درستش کنن. مجبور هستن این کار رو بکنن چون مرورگر فایرفاکس بد جوری داره محبوب می‌شه.

  پاسخ
 4. من هم هنوز نمی‌فهمم که بعضی ها چطور می‌تونن از IE استفاده کنن. من هم از طرفدارهای پر و پا قرصش هستم و حتماً در ثبت این رکورد شرکت می‌کنم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید