آگهی‌های یک سایت ایرانی در یاهو

چند وقتیه وقتی وارد یاهو ۳۶۰ می‌شم، می‌بینم که یک سایت ایرانی به یاهو آگهی داده. در واقع چهار بنر تبلیغاتی با فرمت گیف انیمیت اون بالا خودنمایی می‌کنند. دیدن آگهی‌های ایرانی یا مربوط به سایت‌های فارسی در گوگل چندان عجیب نیست اما برام جالب بود که این آگهی‌ها رو که به فروشگاه الکترونیک پست ایران لینک شده، ببینم. بر خلاف تصور، این فروشگاه هیچ ربطی به شرکت پست ایران یا هر نهاد دولتی دیگه نداره و کاملاً خصوصی هست.
البته جالب خواهد بود که شاهد افزایش مارکت اجناس و فروشگاه‌های ایرانی در سایت‌های پربیننده‌ای مثل یاهو باشیم، اما نمی‌دونم بخش پذیرش آگهی یاهو چقدر نسبت به فروش محصولاتی که کپی‌رایت رو رعایت نمی‌کنن، حساس هستند. امیدوارم متوجه نشن که سایتی رو که دارن براش تبلیغ می‌کنن، فیلم‌ها رو بدون پرداخت حق کپی‌رایت می‌فروشه.
به هر حال اگر دوست دارید، این ۴ آگهی رو می‌تونید از اینجا دانلود کنید.

Iranian Ads on Yahoo.

4 دیدگاه دربارهٔ «آگهی‌های یک سایت ایرانی در یاهو;

 1. چون اینجا آگهی‌های ذکر شده رو نمی‌بینم، پس احتمال می‌دم که این کار ISPیی باشه که شما از اونجا سرویس می‌گیرید.
  شاید اگه از فیلترشکن استفاده کنید دیگه اون تبلیغات رو نبینید.
  نیما: ممکنه اینی که تو می گی درست باشه. شاید هم بنابر آی پی، تبلیغات رو نشون می‌ده. به هر حال فکر کنم بد نباشه. آگهی‌ها رو ذخیره کنم و واسه دانلود بذارم.

  پاسخ
 2. آی پی هم فکر نکنم باشه… چون من وقتی با خط شاتل وارد می‌شم این تبلیغات هست ولی با خط پارس آنلاین این تبلیغات رو نمی‌بینم و احتمال می دم از ISP باشه …
  نیما: من با داتک می‌بینمش.

  پاسخ
 3. یا لینک‌ها ایراد داره یا یاهو نوشته تو خونده و تقه آگهی‌دهنده رو زده.
  نیما: تا دیروز خودم می‌تونستم آگهی‌ها رو ببینم. اما امروز نمی‌شه. اما سیوشون کردم. می‌تونی دانلودشون کنی.

  پاسخ
 4. بله دوست عزیز این کار آی اس پی شما هست نه کار شرکت یاهو!
  نیما: اصلاً بعید نیست دوست گرامی از این آی اس پی ها. یادمه چند سال پیش تو اصفهان هم همچین کاری کرده بود یکی از آی اس پی ها.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید