ردپای گوگل در فیلم جدید Wanted

Wanted Movieگاهی وقت‌ها در فیلم‌ها می‌بینیم که لوگوی یک شرکت را در بخشی از داستان فیلم می‌گنجانند. نکته‌ای که گاهی هدفمند دنبال می‌شود. برای فیلم‌هایی که داستانشان در آینده می‌گذرد، هوشمندی آگهی‌دهندگان بیشتر نمود پیدا می‌کند. برای مثال شما در فیلمی که داستانش مربوط است به صد سال دیگر، در یک فضای مدرن می‌بینید که بازیگر در بخشی از داستان فیلم سراغ یک دستگاه ارتباطی (چیزی شبیه به کیوسک تلفن) می‌رود تا با کسی تماس بگیرد. حال آن‌که شما لوگوی MSN را روی آن می‌بینید. یا دستگاه کامپیوتر پیشرفته‌ای که در صد سال بعد با آرم Apple چشم‌نوازی می‌کند.
از تمام اینها که بگذریم. چند روز پیش که فیلم «تحت تعقیب» یا Wanted را می‌دیدم. این فیلم تقریباً یک ماه است که روی پرده سینماهای دنیاست و جلوه‌های ویژه بسیار دیدنی‌ای دارد. در بخشی از فیلم دیدم که بازیگر (Wesley Gibson) ناامیدانه به دنبال اسم خود در گوگل می‌گردد و هیچ نتیجه‌ای پیدا نمی‌کند.


او می‌گوید: «این منم ویسلی گیبسون» و بلافاصله اسمش را گوگل می‌کند و بعد از مشاهده نتیجه ادامه می‌دهد: «هیچکس».
یکی از تریلرهای این فیلم را که با همین مونولوگ شروع می‌شود ببینید:اما این روزها اگر به دنبال اسم Wesley Gibson در گوگل بگردید، با میلیون‌ها نتیجه روبه‌رو خواهید شد.

6 دیدگاه دربارهٔ «ردپای گوگل در فیلم جدید Wanted;

 1. وای نیما داغ دلمو تازه کردی، چون فعلن دسترسی به اینترنت ندارم، این فیلمو از بیرون تهیه کردم. وای خدای من چه فیلمی! کیفیت پرده‌ای افتضاح، حالا من قبلنم جون خیلی عجله داشتم واسه دیدن فیلم‌ها، کیفیت پرده‌ای دیده بودم ولی نه دیکه این‌جوری. تیتراژ که اصن نداشت، تو یکی از سکانس‌ها اصن انجلینا جولی تو کادر نبود، اصن فک می‌کنم هر سکانسی که جولی بازی داشت طرف از فرط هیجان دوربینو یه وری می‌گرفت (؛ خلاصه از خیر دیدن فیلم گذشتیم و بردیم پسش دادیم. خوشبختانه پسم گرفت و به جاش نشستیم پاندای کونک‌فوباز دیدیم :دی

  پاسخ
 2. اِاِ می‌شه درباره فیلم بتمن صحبت کنی. من می‌خواستم بدونم شما برنامه‌نویس ++c هستید یا نه
  نیما: هنوز بتمن رو ندیدمش. یعنی دانلود نکردم. اما درباره برنامه‌نویسی. متأسفم بگم که گرچه قبلاً این کار رو می‌کردم اما مدت‌هاست که برنامه‌نویسی انجام نمی‌دم.

  پاسخ
 3. سلام
  به نظرمن شما باید برید خودتونو به یه روانپزشک نشون بدید.
  می‌شینید با کیف آشغالایی رو مثل ترانه‌ی مادری یا سه در چهار نگاه می‌کنید اون‌وقت میاید فیلمی رو که پرفروش‌ترین‌های سال ۲۰۰۸ بوده رو الکی و غیرقابل دیدن می‌دونید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید